Zamknij

Elif - odcinek 107: Erkut rząda okupu. Co zrobi z Elif? [STRESZCZENIE]

Redakcja
05.10.2017 14:30
Elif 107 streszczenie
fot. screen

107. odcinek serialu "Elif" na TVP 1 w piątek 05.10. o godzinie 14.00. Erkut dzwoni do Selima i informuje go, że odda Elif w zamian za pieniądze. Czy Selim zgromadzi pieniądze na okup?

Elif - odcinek 107: STRESZCZENIE

Elif 108 - STRESZCZENIE odcinka 09.10.

Erkut obserwuje chwilę Elif po czym wchodzi na teren posiadłości. Dziewczynek, która zna dobrze mężczyznę, nie podejrzewani nic złego. Erkut bierze Elif za rękę i prowadzi do auta. Chwilę potem dziewczynki szuka Tugce. Nie mogąc znaleźć koleżanki biegnie do Selima i informuje go o jej zniknięciu. Mężczyzna przeszukuje dom, a potem idzie do auta. Za wycieraczką znajduje tę samą karteczkę, która znajdowała się przy aucie Erkuta: "Czekam na kontakt". Selim jest zaniepokojony. Zastanawia się, co mogło się wydarzyć. Tymczasem Erkut przywozi Elif do Seydy.

Melih przychodzi do galerii Ipek. Koleżanka, która jest razem z nią, widzi, że malarka czuje mięte do Meliha. Kiedy Ipek i Melih zostają sami, obieta pokazuje mu swoje obrazy. Jeden z nich szczególnie podoba się mężczyźnie. Autorka opowiada, co przedstawia. To dwoje ludzi siedzących na brzegu wody.

Selim jedzie pod dom Zeynep kiedy nagle odbiera telefon od Erkuta. Mężczyzna mówi, że Elif jest z nim. W zamian za jej wydanie oczekuje pieniędzy w określonym czasie. Czy Selim zdobędzie środki? Kiedy dzwoni do niego Kenan, zaniepokojony zniknięciem Elif, nie mówi o tym, co stało się z dziewczynką, tylko zmyśla coś na poczekaniu.

Do Seydy niespodziewanie przychodzi Murat. Aby chłopak nie zauważył obecności Elif, zakrywa jej dłonią usta i zabiera ją do drugiego pokoju. Jednak Murat, słysząc szmery, zastanawia się czy ktoś odwiedził Seydę. Wreszcie udaje się jej go wyprosić z domu.

Zeynep oznajmia Selimowi, że chce, by Elif wreszcie spotkała się z matką.

Elif - odcinek 107: ZDJĘCIA

1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA