Zamknij

Elif - odcinek 108: Czy Elif uwolni się z zamknięcia? [STRESZCZENIE]

Redakcja
09.10.2017 11:00
Elif 108 streszczenie
fot. screen

108. odcinek serialu "Elif" w TVP 1 w poniedziałek 9.10. o godzinie 14.00. Elif zostaje zamknięta w pokoju w domu Seydy. Dziewczyna płacze i próbuje się uwolnić.

"Elif" - streszczenie odc. 108. Sprawdź przed premierą, co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie!

Elif 109: streszczenie nowego odcinka 10.10.

W poprzednim odcinku Erkut porwał Elif. Zażądał od Selima wysokiego okupu za dziewczynkę. Selim nie chce przyznać przed rodziną, że doszło do porwania. Nawet Zeynep nie wie, że Elif została porwana. Mówi Selimowi, by przyprowadzili córkę na spotkanie z Melek. Selim nie wie, co ma jej odpowiedzieć. Czy uda mu się uzyskać wymaganą kwotę? Co zrobi Erkut, jeśli nie dostanie pieniędzy?

Elif - odcinek 108: STRESZCZENIE

Belkis, rozochocona wcześniejszymi finansowymi datkami, żąda od Melek pieniędzy w zamian za to, że nie będzie jej dokuczać.

Kenan nie wie, co dzieje się z Selimem. Dzwoni do brata i pyta, gdzie spędził noc. chce dowiedzieć się, czy jest z nim Elif. Selim jest zakłopotany i dalej ukrywa sytuację. Kłamie, że wszystko jest dobrze.

Melih nadal próbuje dowiedzieć się, dlaczego Melek trafiła do więzienia i kto się do tego przyczynił. Spotyka się z mężczyznami, którzy mogą mu pomóc rozwiązać zagadkę. Niestety, rozmowa nie układa się pomyślnie. Wszyscy wyciągają broń. Melih jest na celowniku!

Tymczasem Selim rozmyśla, jakie kroki podjąć. Udaje się na komisariat policji, jednak dostaje telefon od Erkuta. Okazuje się, że ten ma go ciągle na oku. Selim nie wie, co robić, biega i zaczepia obcych w poszukiwaniu Elif.

Dziewczynka jest zamknięta w pokoju w domu Seydy. Zaczyna płakać i próbuje uwolnić się z zamknięcia, przez przypadek kaleczy się w palec. Seyda niepokoi się, nie wie, co zrobić z małą.

Melek nie może doczekać się spotkania z córką. Zakłada ładną sukienkę i czesze włosy. Znów naraża się Belkis.

Ipek szyje sobie nową sukienkę. Kiedy ją przymierza, wszystkie kobiety w domu są zachwycone. Tugce i Kiraz nie szczędzą jej komplementów. Arzu jest wściekła i zazdrosna.

Selim rozmawia z Zeynep i nadal nie mówi jej o tarapatach. Erkut znów do niego dzwoni. Selim jedzie na cmentarz z nadzieją, że tam znajdzie dziewczynkę. W tym czasie Erkut nachodzi Zeynep w pracy i przynosi jej watę cukrową. Dziewczyna nie daje sobie nawijać makaronu na uszy i meżczyzna wychodzi z lokalu niezadowolony.

Selim zaczyna być coraz bardziej zdesperowany. Przychodzi na grób Ayse i znajduje tam pudełko z włosami Elif.

Postanawia wpłacić okup za dziewczynkę. Udaje się do banku.

Melek czeka na spotkanie z córką i niecierpliwi się, czy na pewno dojdzie do spotkania. Selim udaje się w umówione miejsce i pozostawia okup za dziewczynkę. Erkut ją wypuszcza a potem idzie przeliczyć pieniądze. Selim cieszy się, że Elif wreszcie jest bezpieczna. Razem jadą po Zeynep a potem do więzienia, gdzie czeka stęskniona Melek.

Elif - odcinek 108: ZDJĘCIA

1
1
2
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA