Zamknij

Elif - odcinek 109: Selim rozszyfruje spisek Arzu? [STRESZCZENIE]

Redakcja
09.10.2017 12:11
Elif 109 streszczenie
fot. screen

109. odcinek serialu "Elif" w TVP 1 we wtorek 10.10. o godzinie 14.00. Selim od pewnego czasu przygląda się Arzu. Nie wie co, ale coś nie pasuje mu w zachowaniu bratowej. Teraz jest coraz bliżej odkrycia prawdy...

"Elif" - streszczenie odc. 109. Sprawdź przed premierą, co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie!

W ostatnich odcinkach Elif została uprowadzona przez Erkuta. Mężczyzna, wykorzystując zaufanie dziewczynki postanowił porwać ją dla okupu. Mała była zamknięta w domu Seydy i nie udało się jej uwolnić. Selim, który nie podzielił się informacją o porwaniu dziewczynki z Kenanem, a nawet Zeynep, wpłacił okup i Elif została uwolniona. Razem udali się na spotkanie z Melek.

Elif - 110 STRESZCZENIE wydarzeń

Elif - odcinek 109: STRESZCZENIE

Kiedy Melek zauważa, że Elif przyszła ją odwiedzić, nie może opanować łez szczęścia. Tak długo nie miała kontaktu z córką. Także dziewczynka jest bardzo szczęśliwa. Selim ukrywa, co działo się z Elif kilka godzin wcześniej. Tymczasem Erkut za pieniądze z okupu chce spłacić zobowiązanie wobec Veysela. Veysel cieszy się i ściska Erkuta. Pojawia się Murat i nie może uwierzyć, że mają tyle pieniędzy.

W więzieniu nadchodzi czas pożegnania. Melek nie kryje smutku. elif z Zeynep i Selimem wychodzą, a ona znów wraca do celi. W tym czasie Veysel i Murat już zaczynają wydawać pieniądze, które zdobyli.

Selim z Elif i Zeynep udają się do restauracji, w której pracuje Zeynep. Mężczyzna nie zdradza, co się stało. Rozmyśla nad sprawą i postanawia dowiedzieć się, kto stoi za porwaniem dziewczynki. Kiedy wracają do posiadłości, Selim próbuje dowiedzieć się czegoś od Elif. Ta niestety milczy.

Seyda jest wściekła na Erkuta za porwanie Elif. Boi się, że prawda wyjdzie na jaw, jednak Erkut ją uspokaja.

Melih nadal prowadzi poszukiwania, trafia w niewłaściwe miejsce i nagle nieznany mężczyzna mierzy do niego z pistoletu.

Murat odwiedza Seydę z prezentem. Okazuje się, że to perfumy. Dziewczyna jest zaskoczona drogim prezentem, ale Murat stwierdza, że teraz może sobie na to pozwolić.

Tymczasem Ipek przygotowuje się do otwarcia swojej wystawy. Na uroczystość wybiera się cała rodzina oraz służąca Kiraz. Jak zwykle kobieta jest fatalnie ubrana. Także Elif ma iść na otwarcie wystawy, jednak Arzu zamyka ją w pokoju... Dziewczynka woła Tugce, jednak nikogo nie ma już w domu.

Selim zjawia się u Erkuta. Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny.

Ipek cały czas rozgląda się i zastanawia, kiedy przyjdzie Melih. Wysyła do niego sms. Kiedy mężczyzna czyta wiadomość, nagle ktoś przystawia mu do głowy pistolet.

Selim zauważą nieobecność Elif. Postanawia jechać do domu, by sprawdzić, co dzieje się z dziewczynką. Okazuje się, że przed bramą posiadłości czeka mężczyzna, któremu Arzu zleciła porwanie Elif. Nie wie, z kim ma do czynienia, jednak od pewnego czasu przygląda się bratowej z zainteresowaniem...

Elif - odcinek 109: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA