Zamknij

Elif - odcinek 110: Arzu szantażowana a Melih walczy o życie [STRESZCZENIE]

Redakcja
10.10.2017 13:10
Elif 110
fot. screen

"Elif" - odcinek 110 serialu w TVP 1 w środę 11.10. o godzinie 14.00. Zdaje się, że Arzu wreszcie zrozumie, że kij ma dwa końce. Mężczyzna, z którym współpracowała, żąda od niej pieniędzy. Jeśli ich nie dostanie, wyda ją. Świadkiem zapłaty jest Selim. Melih zostaje postrzelony i walczy o życie. Co wydarzy się w nowym odcinku "Elif"?

"Elif" - streszczenie odc. 110. Sprawdź przed premierą, co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie!

W poprzednim odcinku serialu "Elif" Melih wpadł w tarapaty. Węsząc na mieście spotkał ludzi, którzy grożą mu śmiercią. Z kolei Selim przypadkiem natknął się na mężczyznę spiskującego z Arzu. Czy to doprowadzi go do odpowiedzi na pytanie, kto porwał Elif?

"Elif" - streszczenie odc. 111 z 12.10.

Elif - odcinek 110: STRESZCZENIE

Melih wpada w ręce bandytów. Każą mu wsiąść do auta i zabierają go w nieuczęszczane miejsce. Tymczasem trwa wystawa prac Ipek. Kobieta jest rozczarowana, że Melih się nie pojawił. Kenan przedstawia jej pewnego mężczyznę, jednak ona nie umie ukryć rozczarowania.

Porywacze prowadzą Meliha do opuszczonego budynku. Tam związują go, grożąc mu śmiercią. Kiedy dzwoni telefon wyrzucają go i niszczą. Mówią Melihowi, że już nie będzie mu potrzebny. Ipek nie wie, dlaczego mężczyzna nie odbiera. Dzwoni jeszcze raz, okazuje się, że numer Meliha jest już nieosiągalny.

Selim zaprasza do domu tajemniczego mężczyznę i rozmawia z nim. Nagle pojawia się Arzu. Kobieta nie wie, co gość robi w jej domu. Jest przerażona tym, że Selim czegoś się dowiedział.

Melihowi udaje się uwolnić i korzystając z okazji atakuje napastników. Powala ich i ucieka. Ci jednak wstają i zaczynają go gonić.

W domu Arzu, Selim i porywacz Elif prowadzą rozmowę. Kobieta robi dobrą minę do złej gry, a kiedy Selim wychodzi odebrać telefon, pyta mężczyznę, co tu robi. Ten wyjawia jej, że przyszedł po... pieniądze. Kiedy znów pojawia się Selim, Arzu wychodzi i wysyła mężczyźnie SMS: "Przygotuję pieniądze i czekam za bramą".

Reszta rodziny wraca do domu po wystawie. Ipek nie czuje się najlepiej po krótkim omdleniu. W tym czasie Arzu próbuje otworzyć sejf w gabinecie Kenana. Kiedy mąż wchodzi do pokoju zauważa Arzu. Ta jednak gładko tłumaczy, co robi w gabinecie. Kenan mówi jej, że Ipek zemdlała. Idzie do pokoju siostry, a kobieta udaje się do porywacza, by negocjować z nim zapłatę. Rozmowę Arzu i nieznanego mężczyzny widzi Selim.

Kenan jest zły na Meliha, że ten nie pojawił się na wystawie. Dzwoni do niego i słyszy, ze jest poza zasięgiem. Chce go odnaleźć. Postanawia jechać do jego firmy. Tymczasem Melih bije się z napastnikami, którzy nachodzą pracownię.

pod nieobecność Kenana Arzu znów próbuje wykraść z jego biura pieniądze. Udaje się jej otworzyć sejf. Wychodzi do czekającego za bramą posiadłości porywacza i przekazuje mu pieniądze. Wszystko widzi Selim. Zaczyna się domyślać, o co w tym wszystkim chodzi.

Melih wychodzi ze swojego biura. Okazuje się, że mężczyzna, który wcześniej próbował go zabić, mierzy do niego z pistoletu. Oddaje strzał, Melih pada...

Elif - odcinek 110: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA