Zamknij

Elif - odcinek 111. Czy Melih przeżyje? [STRESZCZENIE]

Redakcja
11.10.2017 13:48
Elif 111 streszczenie odcinka
fot. screen

"Elif" - odcinek 111 serialu w TVP 1 w czwartek 12.10. o godzinie 14.00. Melih trafia do szpitala i natychmiast kierowany jest na operację. Rodzina ukrywa przed Ipek to, co się wydarzyło. W więzieniu Melek staje w obronie osadzonej prześladowanej przez Belkis. Znów nie kończy się to dla niej dobrze.

"Elif" - streszczenie odc. 111. Sprawdź przed premierą, co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie!

Elif 113 - streszczenie nowego odcinka

W poprzednim odcinku serialu "Elif" Melih wpadł został postrzelony przed drzwiami swojego biura. Z kolei Selim przypadkiem był świadkiem kłótni Arzu z tajemniczym mężczyzną. Widział, jak żona Kenana wręcza mu plik pieniędzy.

Elif - odcinek 111: STRESZCZENIE

W 111 odicnki "Elif" Kenan jedzie, by spotkać się z Melihem. Jest zły, bo nie wie, co się dzieje z mężczyzną. Nie pojawił się na wystawie Ipek, przez co ta bardzo się zestresowała i zemdlała, a teraz jest całkiem poza zasięgiem. Kenan jedzie do jego biura, licząc, że tam go zastanie. Kiedy podjeżdża na parking, widzi, że przyjaciel leży ranny.

Selim przypomina sobie porwanie Elif. Zaczyna kojarzyć fakty i wiązać Arzu z tym wydarzeniem. Czy odkryje spisek bratowej?

Kenan, widząc, że nie może liczyć na niczyją pomoc, własnymi siłami zanosi Meliha do auta i zawozi go do szpitala.

Ipek jest załamana. Cały czas myśli o Melihu. Uważa, że nie zależy mu na niej.

Selim siedzi w swoim pokoju i analizuje dawne wydarzenia i sytuacje związane z Elif, w których przewijała się Arzu. Pisze do Zeynep, że muszą się pilnie spotkać. Jedzie do jej restauracji. Dziewczyna nie wie, o co chodzi.

W celi Melek pojawia się nowa kobieta. Do nikogo sie nie odzywa. Melek postanawia zagadać do niej. Podaje jej herbatę.

Lekarze walczą o życie Meliha. Konieczna jest operacja. Kenan odbiera telefon od matki. Mówi jej o tym, co się stało, ale prosi, by nie informowała Ipek. Rozmowę Aliye podsłuchuje Gonca. Służąca informuje o tym Arzu.

Melek i inne więźniarki spędzają czas na robótkach ręcznych. Pomaga im nowa osadzona, jednak Belklis zaczyna znów dokazywać. Zrzuca wszystko ze stołu. Nowa kobieta jest przerażona, zasłania uczy. Melek postanawia odpowiedzieć wściekłej kobiecie. Po krótkim czasie Belkis znów atakuje nową. Melek staje w jej obronie, czym naraża się agresywnej osadzonej. Belkis zrzuca jej wszystko z łóżka, uderza nią o ścianę i drze zdjęcie, otrzymane od Elif.

W domu Elif i Tugce rysują. Arzu przychodzi i karci córkę. Kiedy ta jej odpowiada, wścieka się na Elif i niszczy jej rysunek.

Tymczasem w szpitalu trwa walka o Meliha. Ipek podsłuchuje rozmowę matki i dowiaduje się, co się wydarzyło.

Elif - odcinek 111: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
2
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA