Zamknij

Elif - odcinek 113. Kenan zauważa Melek! [STRESZCZENIE]

Redakcja
13.10.2017 15:45
Elif 113 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 113 serialu w TVP 1 w poniedziałek 16.10. o godzinie 14.00. Melek pada ofiarą ataku Belkis i trafia do szpitala. Zbieg okoliczności sprawia, że to ten sam szpital, w którym jest Melih. Kenan, który dogląda przyjaciela, zauważa, że jednej z sal pilnuje straż więzienna...

"Elif" - streszczenie odc. 113. Sprawdź przed premierą, co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie!

W poprzednim odcinku serialu "Elif" Melih przeszedł skomplikowaną operację. Jego stan jest ciężki. Ipek czuwa przy jego łóżku w oczekiwaniu, że mężczyzna wybudzi się ze śpiączki.

W więzieniu Belkis znów atakuje Melek. Urządza na nią zasadzkę i razem z drugą osadzoną zaczyna szarpać. Melek przewraca się i uderza tyłem głowy o podłogę. Arzu już wie, że Selim zna prawdę o Elif.

Elif - odcinek 114 - STRESZCZENIE

Elif - odcinek 113: STRESZCZENIE

Arzu nie może uwierzyć w to, co usłyszała. Jest w szoku, że Selim wie wszystko o Elif i do tej pory to ukrywał. Jaki może być jego cel? Czy będzie chciał zdemaskować Arcu?

Belkis i Naciye uciekają z toalety. Nie chcą, by ktoś zauważył, że to one przyczyniły się do wypadku Melek

Ipek cały czas jest przy łóżku Meliha, mówi do niego. Mężczyzna nic nie mówi, ale odzyskuje zdrowie.

Teslima odnajduje nieprzytomną Melek, a Belkis i Naciye udają, że śpią. Wzywa na pomoc strażniczkę.

Ipek i Kenan cieszą się, że Melih czuje się coraz lepiej. Kobieta nadal jest przerażona zdrowiem ukochanego. Nie chce wracać do domu, ciągle chce być w szpitalu. Kenan jednak przekonuje ją, by pojechała odpocząć.

Wściekła Arzu w nocy przychodzi do Goncyi robi jej awanturę. Kiedy wraca, Selim i jego matka pytają, gdzie była. Ta tłumaczy się i idzie do pokoju. Dociera do niej, że to Ayse zdradziła Selimowi prawdę. Przypomina sobie sytuację z czasu tuż po śmierci kobiety. Dochodzi do wniosku, że Selim już wtedy był blisko zdradzenia tajemnicy. Analizuje wszystkie spięcia, jakie miała z Selimem przez Elif. Jest przerażona.

Melek trafia do szpitala. W tym czasie Melih, który leży nieopodal, śni o siostrze. Spotykają się i przytulają. Zaniepokojony Kenan pyta lekarza, co się dzieje. Kiedy Melih się budzi, pierwsze słowo, jakie mówi, to imię jego siostry.

Zeynep udaje się do Melek na widzenie. Dowiaduje się, że kobieta trafiła do szpitala. Przerażona dzwoni do Selima i

Spacerując po szpitalu Kenan zauważa, że jedna z sal jest pilnowana przez strażników. Zaciekawiony podchodzi, by sprawdzić, kto tam leży. Okazuje się, że to... Melek.

Elif - odcinek 113: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA