Zamknij

Elif - odcinek 114. Melih wychodzi ze szpitala, ale Arzu jest wściekła [STRESZCZENIE]

Redakcja
16.10.2017 14:09
Elif 114 streszczenia odcinków
fot. screen

"Elif" - odcinek 114 serialu w TVP 1 we wtorek 17.10. o godzinie 14.00. Melih wychodzi ze szpitala i jedzie z rodziną do domu Kenana. Niezadowolona Arzu wywołuje awanturę. Melek czuje się coraz lepiej. Pielęgniarka pozwala jej zdzwonić do Selima.

"Elif" - streszczenie odc. 114. Sprawdź przed premierą, co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie!

W poprzednim odcinku serialu "Elif" Arzu jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że Selim zna prawdę. Melek znów trafia do szpitala. Przypadkiem obok jej sali przechodzi Kenan... Zauważa kobietę...

Elif 115 STRESZCZENIE odcinka 18.10.

Elif - odcinek 114: STRESZCZENIE

Ipek przyjeżdża do szpitala razem z Ipek. Widząc jakim uczuciem Ipek darzy Meliha, Arzu jest poirytowana i przewraca oczami. Okazuje się, że stan Meliha uległ znacznej poprawie. Zakochani będą mogli się zobaczyć.

Kenan nie może nadal pojąć tego, że właśnie zobaczył Melek. Jest jeszcze bardziej zaskoczony, kiedy strażnik mówi mu, że Melek jest jedną z osadzonych. W tym czasie Selim i Zeynep przyjechali zobaczyć, co dzieje się z Melek. Niestety, strażnicy nie chcą jej dopuścić do rannej kobiety. Zeynep jest zła. Selim postanawia uprosić strażników. Zgadzają się na krótkie odwiedziny. Kiedy dziewczyna pyta, co stało się Melek, ta kłamie, twierdzi, że sama przewróciła się w łazience. Kiedy znów stoją na korytarzu, Selim zauważa kręcącego się w pobliżu Kenana. Chwyta Zeynep za rękę i ciągnie do ukrycia.

Melih wreszcie może zostać wypisany do domu, ale rodzina Kenana chce, by przenocował w ich domu. Kiraz przygotowuje mu posłanie i wszyscy siedzą ucieszeni, że mężczyzna już wydobrzał. Jedynie Arzu jest jak zwykle niezadowolona. Zaczyna kłócić się z matką Kenana. Kenan ofiarowuje Melihowi cenny dar...

Kiedy cała rodzina zaczyna się kłócić z Arzu, do Meliha przychodzi Elif. Dziewczynka zaczyna go zagadywać, ten jednak jest skupiony na krzykach, które dobiegają z sąsiedniego pokoju. Wiedząc, że to on jest powodem sporów i niezadowolenia Arzu, postanawia opuścić dom Kenana.

Kobieta wywołuje awanturę wśród domowników. Melih, słysząc kłótnie, postanawia sam opuścić dom.

Elif - odcinek 114: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA