Zamknij

Elif odcinek 146. Arzu udaje amnezję? [STRESZCZENIE]

Redakcja
30.11.2017 14:19
Elif 146 streszczenie odcinka
fot. screen

"Elif" - odcinek 146 serialu w TVP 1 w piętek 30.11. o godzinie 14.00. Arzu po odzyskaniu przytomności nikogo nie pamięta. Melih jednak nie wierzy w nagłą amnezję kobiety. Uważa, że tylko udaje...

"Elif" - odc. 146: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Jeszcze przed premierą odcinka sprawdzamy, co się będzie działo!

W poprzednim epizodzie Arzu przeszła reanimacje. Choć odzyskała przytomność, okazuje się, że nic nie pamięta. Melih ma wyrzuty sumienia, że to wszystko przez niego. Erkut odnajduje pierścień Meliha. Dowie się, że to on groził Arzu?

Elif - odcinek 148: STRESZCZENIE

Arzu odzyskuje przytomność. Niestety, Okazuje się, że straciła pamięć. "Kim jesteście" - pyta. Rodzina jest w szoku. Wołają lekarza. Ten stwierdza, że Arzu doznała amnezji po przeżytej traumie. Melih przygląda się kobiecie z boku. "Naprawdę straciłaś pamięć" - myśli. Czy rzeczywiście Arzu tylko udaje, że nic nie pamieta, a może czeka tylko na odpowiedni moment, by zemścić się na Melihu i jego siostrze?

Tugce nie rozumie tego, co się dzieje. Mówi do Arzu, ta jednak jest obojętna. Dziewczynka bardzo to przeżywa. Kenan po rozmowie z lekarzem oznajmia, że stan Arzu jest dobry, jednak doznała amnezji. Melih nadal nie wierzy, że Arzu rzeczywiście coś się stało. Jest przekonany, że kobieta udaje i nie przejmuje się nawet dobrem własnej córki.

Erkut dzwoni do Seydy i chce sie z nią spotkać. Mówi, by wymyśliła coś i wyszła ze szpitala. Kobieta wraz z Goncą i Tugce udaje się do domu, jednak na chwilę idzie, by porozmawiać z czekającym na nią mężczyzną. Erkut pokazuje jej sygnet, który znalazł na miejscu wypadku. Z daleka obserwuje ich Gonca. Kiedy pyta Seydę, kim jest mężczyzna, z którym rozmawiała, ta stwierdza, że to jej brat.

Melek i Zeynep rozmawiają o restauracji. Planują wszystko przed otwarciem.

Rodzina opuszcza salę Arzu, żeby dać jej odpocząć. Melih korzystając z ich nieobecności idzie do Arzu. Wchdzi i z usmiechem zaczyna bić jej brawo. Uważa, że bardzo dobrze udaje. Po chwili pojawia się pielęgniarka.

Gonca informuje Veysela, że Arzu uderzyła głową o kamień i ma amnezję. Informuje też o tajemniczym gościu Seydy. Veysel jest przekonany, że chodzi o Meliha. Bierze od Goncy jego adres i udaje się do mieszkania poszukać CD.

Melih spotyka się z Kenanem. Rozmawiają o stanie Arzu. Mąż nie może przestać mysleć o tym, kim był mężczyzna widziany w pobliżu wypadku. Kiedy mężczyźni wracają na salę Arzu, kobieta trzyma w rękach portfel Kenana, który musiał mu wcześniej wypaść. Zauważa w nim porwane  zdjęcie Melek...

Elif - odcinek 146: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA