Zamknij

Elif odcinek 148: Melih udowadnia Melek, że są rodzeństwem [STRESZCZENIE]

Redakcja
04.12.2017 14:02
Elif 148 streszczenie wydarzeń odcinka
fot. screen

"Elif" - odcinek 146 serialu w TVP 1 we wtorek 05.12. o godzinie 14.00. Arzu po odzyskaniu przytomności jest całkiem inna osobą. Melih postanawia udowodnić Melek, że są bratem i siostrą. Zabiera ją na grób rodziców...

"Elif" - odc. 148: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Jeszcze przed premierą odcinka sprawdzamy, co się będzie działo!

W poprzednim odcinku Arzu tuż po przebudzeniu się po zapaści znalazła portfel, który przypadkiem wypadł Kenanowi z kurtki. Zobaczyła w nim zdjęcie Melek. Kenan jest zszokowany i czeka na reakcję kobiety. Ta jednak spytała, kim jest osoba ze zdjecia. I Kenan, i Melih dochodzą do wniosku, że Arzu naprawdę straciła pamięć. Kiedy wraca ze szpitala do domu, zachowuje się całkiem jak nie ona - jest dla wszystkich miła i ciepła.

Melek jest bardzo zaangażowana w restaurację. Pomaga jej Melih. Kobieta jednak obawia się, co powiedzą inni. Nie wie, dlaczego obcy mężczyzna jest tak pomocny. Żąda wyjaśnień. Melih wreszcie mówi jej, że jest jej bratem...

Elif - odcinek 238: STRESZCZENIE

Melek po wyznaniu Meliha jest zszokowana. Nie wierzy w to, co powiedział. Mężczyzna płacze ze wzruszenia. Melek mówi mu, że dorastała w posiadłości Emiroglu i sama mało wie o dziecięcych latach. "Gdybym miała brata, przecież by mnie z nim nie rozdzielili, prawda?" - zastanawia się kobieta. Melih mówi jej, że mama powiedziała mu kiedyś, że ma siostrę. Rozmowę słyszy Elif.

Arzu ogląda rodzinny album. Aliye opowiada jej, kim są osoby na zdjęciach. W pewnej chwili trafia na fotografię Ayse. Niestety, nikogo nie rozpoznaje.

Elif 205 - streszczenie odcinka z 16.03.

W warsztacie Veysela zjawia się nowa klientka. Kobieta wpada mu w oko. Siedzi potem i o niej rozmyśla.

Seyda wchodzi do gabinetu Kenana po Tugce. Ten akurat rozmawia przez telefon. Dziewczyna słyszy, że gospodarz prosi o wyciąg połączeń z telefonu Arzu. Od razu dzwoni poinformować o tym Erkuta.

Wieczorem do domu Emiroglu przychodzi Pelin. Arzu nie wie, kim jest ta dziewczyna. Pyta o nią, a Aliye odpowiada, że to dzieczyna Selima. Kiedy ten wychodzi z pokoju, Pelin pyta, dlaczego tak powiedziała.

Melek ciągle jest zamyślona. Nie może uwolnić się od tego, co powiedział jej Melih. Zeynep widzi, że kobieta jest rozkojarzona. Przypala ciastka. Zeynep pyta ją, czy coś się stało, jednak Melek ukrywa powód swojego stanu. Przypomina sobie sceny z dzieciństwa a następnego dnia idzie pod bramę rezydencji Emiroglu. Dostrzega ją Kenan. Kiedy do niej podchodzi, kobieta mówi: "muszę Cie o coś zapytać, Kenanie". "O co chodzi?" - odpowiada Kenan. "O prawdę o mojej mamie" - odpowiada Melek. Kenan jest zaskoczony pytaniem. "Wiem o niej tyle, co ty".

Melek odchodzi, a w drodze widzi Meliha. Mężczyzna zatrzymuje się i prosi Melek, by z nim pojechała. Zabiera ją na grób rodziców.

Elif - odcinek 148: ZDJĘCIA

1
1
1
1
2
1
2
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA