Zamknij

Elif odcinek 150: Aliye pokaże Melek prawdę o jej rodzicach? [STRESZCZENIE]

Redakcja
06.12.2017 14:45
Elif 150 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 150 serialu w TVP 1 w czwartek 07.12. o godzinie 14.00. Melek odbywa niemiłą rozmowę z Aliye. Chce dowiedzieć się, co stało się z jej rodzicami. Kobieta pokazuje jej wycinek z gazety...

"Elif" - odc. 150: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Jeszcze przed premierą odcinka sprawdzamy, co się będzie działo!

W poprzednim odcinku Melek postanowiła udać się na rozmowę z Aliye. Chce, by kobieta odpowiedziała na jej pytania. Kenan próbuje przypomnieć Arzu wydarzenia z jej przeszłości. Na próżno.

Elif - odcinek 151: STRESZCZENIE

W domu Kiraz robi porządki i myśli o tym, jak niewiarygodną przemianę przeszła Arzu, kiedy ta przychodzi i pyta, gdzie jest Aliye. Idzie do szklarni. Tam jest świadkiem rozmowy pomiędzy Melek a teściową. "Co ty tutaj robisz? Jakim prawem przychodzisz do mnie" - pyta rozzłoszczona Aliye. Melek odpowiada jej, że nie odejdzie, dopóki kobieta z nią nie porozmawia. Oskarża Aliye, że próbowała ją zabić i ukrywała prawdę o jej rodzicach. "Ale nie udało ci się, Aliye. Widzisz - żyję" - mówi Melek. Po chwili pojawia się Arzu. Pyta teściową, kim jest kobieta, z którą rozmawia. "to już koniec drogi. Sama o to prosiłaś. Odpowiesz mi za to, co zrobiłaś mojej rodzinie" - mówi do siebie Melek i udaje się do domu Emiroglu. Kiedy juz stoi na progu i chce zapukać, Aliye łapie ją za rękę i mówi, by z nią poszła. Prowadzi ją do dawnego pokoju Ayse i tam zamyka...

Zeynep i Elif wracają z zakupów. Idzie za nimi Erkut i zastanawia się, dokąd one idą. Postanawia się przekonać. Okazuje się, że idą do restauracji, w której zatrudniona została Melek.

Tymczasem Veysel siedzi w restauracji. Jest wystrojony w garnitur i czeka na klientkę, którą się zauroczył. Rozmawia przez telefon z Muratem, ale kiedy pojawia się Tulay, natychmiast się rozłącza.

Aliye w domu bierze pudełko, które niedawno przyniosła jej Kiraz. Otwiera je i przegląda zawartość... Arzu idzie do drugiej szklani oglądać kwiaty. Cały czas zastanawia się, skąd kojarzy Melek. Przypomina sobie, że to ta sama osoba, która była na zdjęciu z portfela Kenana. Kiedy pojawia się jej mąż, informuje go o niespodziewanej wizycie Melek.

Erkut przychodzi do restauracji. Elif poznaje, że to ten sam mężczyzna, który ją porwał. Boi się i chowa, kiedy mężczyzna zaczyna być napastliwy wobec Zeynep. Na szczęście pojawia się Selim. Erkut mu grozi, ale odchodzi.

Zdenerwowany Kenan przychodzi do matki i pyta o Melek. Aliye udaje jednak, że nic nie wie.

Tugce próbuje przypomnieć mamie dawne wydarzenia. Pokazuje jej zdjęcia, jednak Arzu tylko się złości, że niczego nie pamięta. "Nie ma różnicy między mną, a pustą torbą. Nic nie pamiętam!" - krzyczy. Kenan próbuje ją uspokoić.

Aliye idzie z powrotem do Melek. O mały włos nie zjawia się tam Kiraz. Matka Kenana pokazuje Melek wycinek gazety z informacją o wypadku jej rodziców. Kenan znów szuka matki. Nagle Melek wychodzi z domku i... trafia na Kenana. Ten widzi, ze po chwili wychodzi matka.

Elif - odcinek 150: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA