Zamknij

Elif odcinek 151: Melek i Melih wreszcie odnaleźli porozumienie [STRESZCZENIE]

Redakcja
07.12.2017 14:33
Elif 151 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 151 serialu w TVP 1 w piątek 08.12. o godzinie 14.00. Melek po rozmowie z Aliye jest skołowana. Chce porozmawiać z Melihem, ale to nic nie daje. Ten dochodzi do wniosku, że niepotrzebnie pojawił się w życiu siostry. Pisze do niej pożegnalny list, ale ona wreszcie zaczyna mu wierzyć.

"Elif" - odc. 151: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Jeszcze przed premierą odcinka sprawdzamy, co się będzie działo!

W poprzednim odcinku doszło do konfrontacji pomiędzy Melek a Aliye. Melek próbuje dowiedzieć się prawdy o swoich rodzicach. Aliye ją zbywa, wreszcie pokazuje wycinek ze starej gazety. Melek obiecuje sobie, że matka Kenana zapłaci za krzywdę jej rodziców. Rozmowę kobiet widzi Kenan. Jest zaskoczony i próbuje dowiedzieć się, o czym Melek mogła rozmawiać z jego matką.

Elif - odcinek 152: STRESZCZENIE

Po scenie, której był świadkiem, Kenan zastanawia się, co jego matka powiedziała Melek i po co Melek przyszła. Jest zły, że Aliyre najpierw próbowała go okłamać i udawała, że to nie Melek była kobietą, która pojawiła się w szklarni. Ile razy cie o to pytałem? Co przede mną ukrywasz?" - pyta matkę. Ta odpowiada, że Melek pytała o niego. "Dobrze wiem, po co przyszła" - mówi Aliye. "Chce zrobić c krzywdę, chce zniszczyć twoją rodzinę" - wyjaśnia. Kenan jednak jej nie wierzy.Po krótkiej rozmowie z domu wybiega Tugce. Woła Kenana, by przyszedł do Arzu. Kobieta po napadzie histerii dochodzi do siebie.

Tymczasem Zeynep i Selim wraz z Elif czekają na Melek w nowej restauracji. Kobieta się nie pojawia, więc Zeynep do niej dzwoni. Słysząc jej głos, zaczyna się martwić.

Melih rozmyśla na temat siostry. Przegląda stare zdjęcia, które chce pokazać Melek, kiedy ona nagle do niego dzwoni i prosi o rozmowę. Umawiają się na spotkanie.

Kiedy Arzu zasypia, Kenan wychodzi z domu. Goni go Aliye z pytaniem, gdzie się wybiera. Ten jednak nie odpowiada. Ipek pyta matkę, co się stało. Wściekła Aliye idzie do swojego pokoju. "Po co pojawiłaś sie po tylu latach?" - mówi sama do siebie.

Kenan jadąc autem myśli, jak odkryć prawdę. "Dowiem się, co to wszystko znaczy" - myśli. U Melek zjawia się Melih. Kobieta pokazuje mu wycinek z gazety i prosi o wyjaśnienia. Tymczasem okazuje się, że pod domem Melek czeka Kenan. Kobieta wychodzi do niego. Kenan chce dowiedzieć się, o czym rozmawiała z jego matką. Po chwili milczenia Melek wyjaśnia, że chodziło o jej rodziców. Kenan nie rozumie, dlaczego Melek teraz tak zaczęła interesować się przeszłością. Ta mówi mu, że widziała grób rodziców. Dochodzi do kłotni. Kenan odjeżdża a Melek wraca do rozmowy z Melihem. Jednak i jemy każe wynosić się z domu. "Idź stąd, proszę cię. Chcę być sama" - mówi.

Melih jedzie do warsztatu porozmawiać z Efruzem. Żali się mu, że wywrócił życie Melek do góry nogami. "Nie wie, komu ma wierzyć" - mówi. Z kolei Kenan jedzie na nadbrzeże i próbuje tam przemyśleć wszystko, co się dzieje.

Melek przypomina sobie dawną sytuację, kiedy będąc dzieckiem podsłuchała rozmowę Aliye. "Ona kłamie" - myśli Melek.

Tymczasem Aliye ma w nocy koszmar. Mówi przez sen: "To nie ja to zrobiłam".

Melih pisze do siostry list. "Ty jedyna zostałaś z mojej rodziny" - zaczyna. Rano Melek znajduje go na progu. Brat oznajmia, ze chce wycofać się z życia Melek. Nie wiedział, że jego pojawienie się w jej życiu tak wiele zmieni. Ale on czuje, że to dla Melek nie jest dobre. "dlatego zniknę z twojego życia" - pisze Melih. "Niech twoja twarz zawsze będzie radosna, bez względu na to, co było". W kopercie znajduje się też zdjęcie... Melek poznaje, że są na nim jej rodzice. Udaje się na ich grób. Tam zastaje płaczącego Meliha. "Bracie" - mówi do niego. Wreszcie padają sobie w ramiona...

Elif - odcinek 151: ZDJĘCIA

1
1
1
2
2

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA