Zamknij

Elif odcinek 152: Co dalej z Ipek i Melihem? Dziewczyna wyjedzie? [STRESZCZENIE]

Redakcja
08.12.2017 13:53
Elif 152 streszczenie
fot. screen

"Elif" - odcinek 152 serialu w TVP 1 w poniedziałek 11.12. o godzinie 14.00. Melek i Melih wreszcie znajdują wspólny język. Brat pokazuje jej miejsce, w którym przebywali jako dzieci. Tymczasem Ipek przyznaje, że Melih był błędem...

"Elif" - odc. 152: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Jeszcze przed premierą odcinka sprawdzamy, co się będzie działo!

W poprzednim epizodzie Melek wreszcie uwierzyła w to, że Melih jest jej bratem. Kenan z kolei próbuje dowiedzieć się od matki, o czym rozmawiała z Melek. Tymczase ona sama obiecuje sobie, że Aliye zapłaci za to, co zrobiła jej rodzinie.

Elif - odcinek 153: STRESZCZENIE

Melih i Melek wreszcie doszli do porozumienia. Nad grobem rodziców padli sobie w ramiona, obydwoje płacząc.

Przy śniadaniu w domu Emiroglu Aliya ma nietęgą minę. W nocy miała koszmary, nie podoba się jej też to, że Kenan nie nocował w domu. Pyta syna, gdzie był, ten jednak nie odpowiada. Nie ma też ochoty na śniadanie. Aliye idzie do jego gabinetu i tam rozmawiają. Kobieta cały czas utrzymuje, że Melek po prostu pytała, co u niego. Kenan jednak jej nie wierzy. Mówi, że Melek odnalazła grób rodziców. "Nie zginęli na morzu, tak jak nam powiedziałaś" - mówi matce Kenan. "Ta sprawa prędzej czy później wyjdzie na jaw".

Melih zabiera Melek na miejsce, w którym w dzieciństwie przebywali całą rodziną. Opowiada, jak przewrócił się podczas zabawy, a ojciec od razu się nim zaopiekował. Rana, którą wtedy zdobył, przypomina mu tamten dzień.

Ipek pokazuje przyjaciółce list, który dostała. Dziewczyna jej gratuluje. Ipek wyjdzie do USA na studia/ Mówi do Feraye, że Melih prawdopodobnie był błędem...

Erkut dzwoni do Seydy. Pyta ją, jak miewa się Arzu. Chce się z nią spotkać.

Aliye postanawia pozbyć się wszystkich "pamiątek', które mogą przybliżyć Kenana do prawdy. W pośpiechu gubi jeden z papierów i zostawia na podłodze. Resztę niszczy paląc w łazience...

Veysel przechodzi w okolicy restauracji Melek. W środku dostrzega Zeynep i Selima.

Seyda idzie z Tugce w miejsce, w którym czeka Erkut. Nie wie, że idzie za nimi Sadik. Kiedy Seyda i Tugce na chwilę znikają, Erkut prowadzi Arzu na bok. Próbuje dowiedzieć się, czyją własnością jest pierścień, który znalazł. Ta jednak nic nie pamięta. Erkut przypomina jej, że chciała rozdzielić Selima i Zeynep.

Melek i Melih idą do restauracji, by powiedzieć Zeynep i Selimowi o tym, co się stało między nimi. Okazuje się, że nikogo nie ma. Po chwili rozmowy rodzeństwo przytula się na pożegnanie. Nagle pojawia się Zeynep. Jest zaskoczona tym, co widzi.

Elif - odcinek 152: ZDJĘCIA

2
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA