Zamknij

Elif, odcinek 186 - STRESZCZENIE ostatniego epizodu [SPOJLERY]

Redakcja
31.01.2018 13:30
Elif ostatni odcinek kiedy co się wydarzy
fot. screen

Elif - 186 i ostatni odcinek pierwszej serii tureckiego serialu w TVP wyemitowany zostanie w czwartek, 1 lutego 2018. Co się w nim wydarzy? Możemy spodziewać się wielu zwrotów akcji i niespodziewanych zdarzeń.

Elif - streszczenie ostatniego odcinka pierwszej serii przedstawiamy poniżej. Czytasz na własną odpowiedzialność!

Poprzednie epizody powoli zbliżają nas do ślubu Zeynep i Selima. Przez cały czas Arzu knuje, jak pokrzyżować im plany. Z kolei Melih nadal nie zdradził tajemnicy okrutnej Arzu...

Czy będzie drugi sezon "Elif" w TVP?

Elif, odcinek 186 -STRESZCZENIE wydarzeń

W ostatnim odcinku pierwszego sezonu "Elif" (186 odcinek w polskiej TV i 183 w tureckiej), rozpoczyna się slub Zeynep i Selima. Szczęśliwi państwo młodzi ślubują sobie wieczną miłość i nie posiadają się ze szczęścia. Nagle zauważają, że obydwoje mają krew na rękach... Okazuje się jednak, że to tylko zły sen Selima. Chłopak dzwoni do Zeynep, by się upewnić, że wszystko w porządku.

Arzu dostaje SMS od Serdara. Mężczyzna chce, by wróciła do niego. Grozi, że jeśli tego nie zrobi, to Kenan dowie się, że nie jest ojcem Tugce.

Trwają przygotowania do ślubu Selima i Zeynep. Selim odbiera telefon od brata, który informuje, że już jest w drodze. Sadik, który właśnie przystraja auto, słyszy rozmowę i domyśla się, że chodzi o przybycie Kenana. Mówi o tym Melihowi. Decydują, że właśnie tego dnia zaprezentują rodzinie płytę... Sadik wkłada ją do laptopa, wyjmując przygotowane przez Selima zdjęcia.

Zeynep bardzo cieszy się ze zbliżającego ślubu. Jednak jest jej też smutno, bo wie, że nie będzie już mieszkała z Melek. Selim jedzie po Zeynep. Tymczasem do domu Selima przybywają goście. Nadal nie ma jednak Kenana.

Kiedy rozpoczyna się uroczystość, Arzu przekonuje Erkuta, by zabił Selima. daje mu pistolet, jednak mężczyzna nie jest w stanie oddać strzału. Nagle oczy wszystkich zwracają się na wyświetlany film. Melih z uśmieszkiem obserwuje reakcję gości. Arzu jest wściekła - zabiera Erkutowi pistolet i oddaje strzał... Po chwili widzimy Selima, Zeynep i Elif we krwi. Kto z nich został postrzelony przez Arzu?

Elif - koniec sezonu 1. ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
2
1
2
1

Czy będzie drugi sezon Elif w TVP?

Niestety, nadal nie wiadomo czy TVP zdecyduje się na emisję kolejnych sezonów serialu. W przeszłości zdarzało się już, że po pierwszej serii seriale nie były kontynuowane. Czy tak samo stanie się z Elif? Produkcja ta zadebiutowała na Jedynce 8 maja 2017 roku. Pełen sezon w polskiej wersji jest nieco dłuższy, niż w wersji oryginalnej. Co ważne, łącznie serial liczy już 4 sezony i nadal jest w realizacji. Łącznie nakręcono już 650 odcinków.
Czy wszystkie będzie można zobaczyć w TVP? O tym przekonamy się wkrótce.

RadioZET.pl/SA