Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Elif odcinek 238: Selim postrzelony, Zeynep wstaje z wózka! [STRESZCZENIE]

07.05.2018 14:09

"Elif" - odcinek 238 serialu w TVP 1 we wtorek 8 maja o godzinie 14.00. Zeynep po rozmowie z Melek zna już prawdę o Necdecie. Tymczasem Erkut, na zlecenie ojca Arzu, mierzy do Selima. Nie chce wykonać zadania, ale ostatecznie oddaje strzał i rani mężczyznę w brzuch. Przerażona Zeynep w obliczu tragedii wstaje z wózka!

Elif 238 streszczenie fot. screen

"Elif" - odc. 238: STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Jeszcze przed premierą odcinka sprawdzamy, co się będzie działo!

W poprzednim odcinku Necdet postanowił wydać wyrok na Selima. Zlecił Erkutowi zastrzelenie mężczyzny. W Erkucie budzą się skrajne emocje. Z jednej strony nienawidzi chłopaka za to, że skradł serce Zeynep, z drugiej szczerze kocha dziewczynę i nie chce jej krzywdzić. Czy zdecyduje się zabić Selima? Oto streszczenie 238 odcinka Elif.

Elif - odcinek 238: STRESZCZENIE

Murat pojawia się w restauracji i przynosi Feride bukiecik kwiatów. Podczas rozmowy z Zeynep informuje, że Veysel za kilka dni się żeni. Dziewczyna jest tym bardzo zaskoczona.

W domu Aliye i Selim toczą rozmowę z Melek. Próbują odwieść ją od zamiaru wyjazdu wraz z Elif. W tym czasie dziewczynka budzi się i zbiega na dół. Widząc matkę biegnie w jej ramiona. Świadkiem sytuacji jest Ipek. Dziewczyna jest coraz bardziej zła, że wszystko odbywa się za jej plecami. Podejrzewa, że domownicy przed nią coś ukrywają. Ma już dość niedomówień. Niestety, matka i brat ciągle ją zwodzą.

Erkut przeżywa rozterki. Nie wie, czy zabić Selima. Z drugiej strony nie może zawieść Necdeta i nie wykonać zadania. Kiedy w swoim pokoju oddaje się rozmyślaniu, Necdet odwiedza go i motywuje do działania.

Czarna Perła: nowy turecki serial w TVP! Kiedy i gdzie oglądać?

Do rezydencji wraca Kenan. Jest bardzo zadowolony, bo interesy układają się pomyślnie. Do pokoju przychodzi też Ipek. Jest wyraźnie nie w sosie. kiedy Kenan pyta, co się działo pod jego nieobecność, domownicy udają, że wszystko jest w porządku. Jednak mina Ipek mówi co innego. Kenan pyta ją, o co chodzi. Matka próbuje zmienić temat, co kończy się wybuchem złości jej córki. Ostatecznie rozmowa sie kończy, kiedy na dole pojawia się Arzu. Kiedy kobieta przychoidzi, pozostali domownicy natychmiast znajdują inne zajęcie i wychodzą z salonu.

Zeynep ciągle rozmyśla o Necdecie. Obawia się, że mężczyzna nie da im spokoju i będzie chciał ich skrzywdzić. Selim uspokaja żonę, jednak nikt nie przypuszcza, co się wkrótce wydarzy...

Następnego dnia Selim i Zeynep jadą na wybrzeże. Z daleka obserwuje ich Erkut. Od razu mierzy z pistoletu, jednak wciąż ma wątpliwości i się waha. Przypomina sobie chwile, kiedy miał poślubić Zeynep, a w ostatniej chwili pojawił się Selim. To wzmaga jego złość do męża ukochanej. Kiedy Selim wstaje z ławki, Erkut oddaje strzał prosto w brzuch mężczyzny. Postrzelony pada, a Zeynep, widząc to, wpada w rozpacz. Zaczyna krzyczeć po pomoc, potem próbuje czołgać się do ukochanego. Ze wszystkich sił próbuje wstać na nogi i... tak się staje!

Elif - odcinek 238: ZDJĘCIA

1
1
1
1
1
1
1

"Elif" - kiedy i gdzie oglądać premiery i powtórki?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA

Oceń