Zamknij

Elif, odcinek 624 - STRESZCZENIE. Arzu wyznaje prawdę, a Umit natyka się na Elif. Co się wydarzy w serialu? [9 grudnia]

Roksana Orlicka
06.12.2019 11:32
Elif odcinek 624 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif Dizisi

Streszczenie 624. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie tureckiego serialu wyświetlanego w Telewizji Polskiej Ümit natyka się na Elif w rezydencji, a Arzu wyznaje prawdę. Co jeszcze się wydarzy w najnowszym 624. odcinku serialu "Elif" i o której godzinie można go obejrzeć? Streszczenie epizodu 624. "Elif" i szczegóły można znaleźć poniżej.

"Elif", odcinek 624 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie tureckiego serialu "Elif"? Jak potoczą się dalsze losy tytułowej bohaterki? Czy Arzu w końcu przyzna się do tego, że straciła dziecko? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegóły dotyczące emisji i streszczenie 624. odcinka serialu "Elif".

Elif, odcinek 624: Streszczenie epizodu

Streszczenie 624. odcinka serialu "Elif" brzmi następująco:

Ümit natyka się na Elif w rezydencji. Kobieta postanawia odwiedź ją do matki. Arzu mówi mężowi o straci dziecka. Kobieta nie wyznaje jednak prawdy, tylko kłamie, że poroniła po tym, jak Melek i Selim ją przewrócili. Ümit jest zrozpaczony. Pod jego nieobecność Arzu podsłuchuje rozmowy domowników. Erkut wpakował się w tarapaty i przegrywa wysoką kwotę. Veysel usiłuje mu pomóc. Natomiast Latif chce przekonać Murata do współpracy.

Elif, odcinek 624: Kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny 624. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 9 grudnia o godzinie 14:00 na antenie TVP1. Serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Warto wiedzieć, że TVP1 emituje również powtórki serialu. Pojawiają się one w telewizji następnego dnia o godzinie 7:05. Serial "Elif" można oglądać także online w serwisie VOD TVP. 

Zobacz także: Elif, odcinek 623 - STRESZCZENIE. Murat ratuje teścia, a Melek ma omamy. Co się wydarzy? [6.12]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO