Zamknij

Elif, odcinek 625 - STRESZCZENIE. Arzu wysyła Melek kosmyk włosów Elif. Co się wydarzy w nowym odcinku? [10.12]

Roksana Orlicka
09.12.2019 11:44
Elif odcinek 625 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 625. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie popularnego tureckiego serialu Arzu wysyła Melek kosmyk włosów Elif. Natomiast rodzina Emiroglu odkrywa, że może być podsłuchiwana. Co jeszcze się wydarzy w najnowszym 625. odcinku serialu "Elif" i o której godzinie można go obejrzeć? Streszczenie 625. odcinka serialu "Elif" i szczegóły emisji można znaleźć poniżej.

"Elif", odcinek 625 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie tureckiego serialu "Elif"? Jak potoczą się dalsze losy bohaterki? Czy Arzu wreszcie da jej spokój? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 625. odcinek serialu "Elif".

Elif, odcinek 625: Streszczenie epizodu

Streszczenie 625. odcinka serialu "Elif" brzmi następująco:

Arzu wysyła Melek kosmyk włosów Elif. Ümit nie może pogodzić się z tym, w jaki sposób żona traktuje dziewczynkę. Mężczyzna opuszcza rezydencję. Członkowie rodziny Emiroglu zaczynają się domyślać, że w domu jest zamontowany podsłuch. Ostatecznie udaje się im zlokalizować urządzenie. Mimo wysiłków Latifa, Murat odmawia pracy dla teścia. Chłopak twierdzi, że chce zarabiać uczciwie.

Elif, odcinek 625: Kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny 625. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 10 grudnia 2019 roku o godzinie 14:00 na antenie TVP1. Serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 624 - STRESZCZENIE. Arzu wyznaje prawdę, a Umit natyka się na Elif. Co się wydarzy w serialu? [9 grudnia]

Zagłosuj

Oglądasz "Elif"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO