Zamknij

Elif, odcinek 626 - STRESZCZENIE. Zeynep mówi Leyli o odkryciu podsłuchu. Co się wydarzy w nowym epizodzie? [11.12]

Roksana Orlicka
10.12.2019 11:17
Elif odcinek 626 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif Dizisi

Streszczenie 626. odcinka tureckiego serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie Zeynep mówi Leyli o odkryciu podsłuchu. Natomiast Yusuf wymyśla plan odzyskania Elif. Co jeszcze się wydarzy w najnowszym 626. odcinku serialu "Elif" i o której można go obejrzeć? Streszczenie 626. odcinka serialu "Elif" i szczegóły emisji można znaleźć poniżej. 

"Elif", odcinek 626 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie tureckiego serialu "Elif"? Jak potoczą się dalsze losy głównej bohaterki? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 626. odcinek serialu "Elif".

Elif, odcinek 626: Streszczenie epizodu

Streszczenie 626. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Zeynep mówi Leyli o tym, że odkrył w domu podsłuch. Kobieta obawia się, że Emiroglu mogą ją o to podejrzewać. Murat informuje rodzinę, że odrzucił propozycję pracy u Latifa. Między nim a Veyselem dochodzi do poważnej awantury. Natomiast Yusuf wymyśla plan, dzięki któremu uda się im odzyskać Elif. Wykorzystując podsłuch, zwabiają Arzu nad przepaść, z której rzekomo ma rzucić się Melek. Tym samym są już pewni, że to ona ich podsłuchiwała i porwała dziecko. Arzu udaje się uciec. A Yusuf podąża jej śladem.

Elif, odcinek 626: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 626. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 11 grudnia 2019 roku. Epizod 626. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP

Zobacz także: Elif, odcinek 625 - STRESZCZENIE. Arzu wysyła Melek kosmyk włosów Elif. Co się wydarzy w nowym odcinku?

Zagłosuj

Oglądasz "Elif"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO