Zamknij

Elif, odcinek 627 - STRESZCZENIE. Elif udaje się wymknąć z domu. Co jeszcze się wydarzy? [12.12]

Roksana Orlicka
10.12.2019 11:48
Elif odcinek 627 streszczenie i szczegóły
fot. YouTube/Elif Dizisi

Streszczenie 627. odcinka "Elif" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie Arzu gubi Yusufa. Natomiast Elif udaje się wymknąć z domu, jednak natyka się na Arzu. Co jeszcze się wydarzy w najnowszym 627. odcinku "Elif" i o której można go obejrzeć? Streszczenie 627. odcinka "Elif" i  szczegóły emisji można znaleźć poniżej.

"Elif", odcinek 627 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego tureckiego serialu? Jak potoczą się główne losy bohaterki? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 627. odcinek serialu "Elif".

Elif, odcinek 627: Streszczenie epizodu

Streszczenie 627. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Arzu udaje się zgubić Yusufa i dzięki temu jako pierwsza dociera do posiadłości. Na miejsce zmierzają też Melek, Selim i Zeynep, razem z żandarmerią. Elif udaje się nareszcie wymknąć z domu, jednak natyka się na Arzu. Kobieta próbuje wywieźć dziewczynkę. Co więcej, podczas ucieczki koło samochodu wpada w dziurę w drodze. Elif wykorzystuje tę sytuację i ucieka. Arzu rusza za nią w pościg. Mała Elif prawie została potrącona przez auto. W ostatniej chwili ratuje ją Yusuf.

Elif, odcinek 627: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 627. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 12 grudnia 2019 roku. Epizod 627. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP

Zobacz także: Elif, odcinek 626 - STRESZCZENIE. Zeynep mówi Leyli o odkryciu podsłuchu. Co się wydarzy w nowym epizodzie?

Zagłosuj

Oglądasz "Elif"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO