Zamknij

Elif, odcinek 628 - STRESZCZENIE. Żandarmeria kontynuuje poszukiwania Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [13.12]

Roksana Orlicka
11.12.2019 11:31
Elif odcinek 628 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif Dizisi

Streszczenie 628. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie tureckiej telenoweli wszyscy są szczęśliwi, że Elif się odnalazła. Natomiast żandarmeria kontynuuje poszukiwania Arzu. Co jeszcze się wydarzy w 628. odcinku "Elif" i o której można go obejrzeć? Streszczenie 628. odcinka "Elif" i szczegóły emisji można znaleźć poniżej.

"Elif", odcinek 628 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie tureckiego serialu? Czy Elif odzyska spokój, a władze odnajdą Arzu? Kiedy oglądać nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczenie 628. odcinka serialu "Elif".

Elif, odcinek 628: Streszczenie epizodu

Streszczenie 628. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Elif nareszcie się odnalazła, dlatego w domu panuje szczęśliwa atmosfera. Są wdzięcznie Yusefowi za pomoc. Tymczasem żandarmeria nadal poszukuje Arzu. W trakcie ucieczki kobieta potyka się i uderza w głowę. Nieprzytomną znajduje starszy mężczyzna i zabiera do swojego domu. Na całe szczęście, jego żona nie wierzy w opowiedzianą przez Arzu historię i chce jak najszybciej się jej pozbyć z domu. Arzu kontaktuje się z Leylą i prosi ją o przysługę.

Elif, odcinek 628: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 628. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 13 grudnia 2019 roku. Epizod 628. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP

Zobacz także: Elif, odcinek 627 - STRESZCZENIE. Elif udaje się wymknąć z domu. Co jeszcze się wydarzy? [12.12]

Zagłosuj

Oglądasz serial "Elif"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO