Zamknij

Elif, odcinek 629 - STRESZCZENIE. Żandarmeria otacza rezydencję Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [16.12]

Roksana Orlicka
11.12.2019 11:57
Elif odcinek 629 streszczenie i szczegóły epizodu
fot. YouTube/Elif Dizisi

Streszczenie 629. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie popularnego tureckiego serialu żandarmeria otacza rezydencję Arzu. Natomiast Fevziye po raz kolejny przyłapuje Leylę na kłamstwie. Co jeszcze się wydarzy w 629. odcinku serialu "Elif" i o której można go oglądać? Podajemy szczegóły emisji i streszczenie 629. odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 629 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego tureckiego serialu "Elif", który można oglądać w Telewizji Polskiej? Jak potoczą się dalsze losy głównej bohaterki? Czy jej prześladowcy w końcu zostaną ukarani? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 629. odcinek serialu "Elif".

Elif, odcinek 629: Streszczenie epizodu

Streszczenie 629. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Żandarmeria otacza rezydencję Arzu i Ümita. Natomiast Leyla nie pozwala kobiecie wejść po pieniądze. Ümit zostaje zatrzymany i zawieziony na komisariat. Mężczyzna ukrywa jednak przed policją, że wiedział o porwaniu Elif. Arzu nie poddaje się i obezwładnia starszego mężczyznę. Co więcej, kobieta zostawia go na poboczu, a sama ucieka jego samochodem. Fevziye po raz kolejny przyłapuje Leylę na kłamstwie. Kobieta jest coraz bardziej zaniepokojona postępowaniem córki i nie wie, jak się zachować. W tym samym czasie wierzyciele Erkuta przychodzą do firmy.

Zobacz także: Elif, odcinek 627 - STRESZCZENIE. Elif udaje się wymknąć z domu. Co jeszcze się wydarzy? [12.12]

Elif, odcinek 629: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 629. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 16 grudnia 2019 roku. Epizod 629. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP

Zobacz także: Elif, odcinek 628 - STRESZCZENIE. Żandarmeria kontynuuje poszukiwania Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [13.12]

Zagłosuj

Oglądasz serial "Elif"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO