Zamknij

Elif, odcinek 630 - STRESZCZENIE. Policjantom udaje się namierzyć Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [17.12]

Roksana Orlicka
12.12.2019 10:20
Elif odcinek 630 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif Dizisi

Streszczenie 630. odcinka serialu można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie popularnego tureckiego serialu Elif w obecności Leyli mówi domownikom o Sule. Natomiast policjantom udaje się namierzyć Arzu. Co jeszcze się wydarzy w 630. odcinku serialu "Elif" i o której można go oglądać? Podajemy szczegóły emisji i streszczenie 630. odcinka serialu "Elif".

Elif, odcinek 630 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w jednym z najnowszych epizodów popularnej telenoweli tureckiej. Jak potoczą się losy głównej bohaterki? Czy policja wreszcie poradzi sobie z Arzu? Kiedy oglądać nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Przedstawiamy szczegóły dotyczące emisji i streszczenie 630. odcinka serialu "Elif".

Elif, odcinek 630: Streszczenie epizodu

Streszczenie 630. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Elif mówi domownikom o Şule. Wszystko to odbywa się w obecności Leyli. Kobieta wpada w panikę. Policjantom nareszcie udaje się namierzyć Arzu. Informują o tym Yusufa. Rozpoczyna się pościg. Arzu w akcie desperacji zjeżdża z urwiska do morza. Natomiast Yusuf i Selim wypytują Elif o drugą kobietę. Dziewczyna opisuje ją szczegółowo. Dzięki jej informacjom mężczyźni wpadają na trop Şule.

Zobacz także: Elif, odcinek 629 - STRESZCZENIE. Żandarmeria otacza rezydencję Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [16.12]

Elif, odcinek 630: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 630. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 17 grudnia 2019 roku. Epizod 630. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP

Zobacz także: Elif, odcinek 628 - STRESZCZENIE. Żandarmeria kontynuuje poszukiwania Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [13.12]

Zagłosuj

Oglądasz serial "Elif"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO