Zamknij

Elif, odcinek 631 - STRESZCZENIE. Do domowników dociera wieść o śmierci Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [18.12]

Roksana Orlicka
12.12.2019 10:51
Elif odcinek 631 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif Dizisi

Streszczenie 631. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W następnym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli do domowników dociera wieść o śmierci Arzu. Natomiast policja wciąż nie może odnaleźć jej ciała. Co jeszcze się wydarzy w serialu "Elif" i o której go oglądać? Podajemy szczegóły emisji i streszczenie 631. odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 631 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego tureckiego serialu "Elif", który można oglądać w Telewizji Polskiej? Jak potoczą się dalsze losy głównej bohaterki? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 631. odcinek serialu "Elif"

Elif, odcinek 631: Streszczenie epizodu

Streszczenie 631. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Do domowników dociera wiadomość o śmierci Arzu, jednak mają co do tego mieszane uczucia. Policji nadal nie udało się odnaleźć jej ciała. Natomiast Selim i Yusuf wyruszają na poszukiwania Şule. Kobieta widzi, jak pytają o nią sąsiadów. Przerażona i zrezygnowana idzie do Leyli i prosi o pomoc. Firma Erkuta jest na skraju bankructwa. Ümit również dowiaduje się o śmierci Arzu.

Zobacz także: Elif, odcinek 629 - STRESZCZENIE. Żandarmeria otacza rezydencję Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [16.12] 

Elif, odcinek 631: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 631. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 18 grudnia 2019 roku. Epizod 631. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP

Zobacz także: Elif, odcinek 630 - STRESZCZENIE. Policjantom udaje się namierzyć Arzu. Co jeszcze się wydarzy? [17.12]

Zagłosuj

Oglądasz serial "Elif"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO