Zamknij

Elif, odcinek 642- STRESZCZENIE. Selim wpada w szał. Co jeszcze się wydarzy? [10.01]

Roksana Orlicka
07.01.2020 11:20
Elif odcinek 642 streszczenie i szczegóły epiozdu
fot. YouTube/ Elif screen

Streszczenie 642. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W następnym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli cierpiący z powodu bólu głowy Selim wpada w szał. Czy to dopiero początek kłopotów? Co jeszcze się wydarzy w 642. odcinku serialu "Elif" i kiedy można go obejrzeć? Podajemy streszczenie 642. epizodu serialu "Elif" i szczegóły emisji. 

"Elif", odcinek 642- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego serialu "Elif", który jest emitowany w Telewizji Polskiej? Jak się potoczą losy bohaterów? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 642. odcinek serialu "Elif".

Elif, odcinek 642: Streszczenie epizodu

Streszczenie 642. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Sitare nie może dojść do siebie. Kobieta obwinia się, że po raz kolejny rodzina Emiroglu ma kłopoty z jej powodu. Elif i Inci chcą jej poprawić humor, dlatego postanawiają zaśpiewać i zagrać na skrzypach. Natomiast cierpiący z powodu bólu głowy Selim wpada w szał i krzyczy na dziewczynki. Następnego dnia Selim pomaga zaatakowanemu przez dwóch złodziei staruszkowi. Odzyskuje należącą do Müsfika teczkę z pieniędzmi, a po tym zdarzeniu zawozi mężczyznę do szpitala.

Zobacz także: Elif, odcinek 641- STRESZCZENIE. Sitare mówi Yusufowi, że podpisała kontrakt. Co jeszcze się wydarzy? [9.01]

Elif, odcinek 642: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 642. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 10 stycznia 2020 roku. Epizod 642. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Elif"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Elif, odcinek 640- STRESZCZENIE. Klient Sitare jest wobec niej natarczywy. Co jeszcze się wydarzy? [8.01]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO