Zamknij

Elif, odcinek 643- STRESZCZENIE. Fikret odwiedza rodzinę Emiroglu. Co jeszcze się wydarzy? [13.01]

Roksana Orlicka
08.01.2020 11:16
Elif odcinek 643 streszczenie i szczegóły epizodu
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 643. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W następnym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli Fikret odwiedza rodzinę Emiroglu. Co jeszcze się wydarzy w 643. odcinku serialu "Elif" i kiedy można go obejrzeć? Jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 643. epizodu serialu "Elif" i szczegóły emisji.

"Elif", odcinek 643- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego serialu "Elif", który jest emitowany w Telewizji Polskiej? Jak się potoczą losy bohaterów? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji  i streszczamy 643. epizodu serialu "Elif".

Elif, odcinek 643: Streszczenie epizodu

Streszczenie 643. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Fikret odwiedza rodzinę Emiroglu. To syn pana Müsfika, którego uratował Selim. Mężczyzna przyszedł podziękować za pomoc. W pewnym momencie wychodzi na jaw, że to znany biznesmen. Natomiast Yusuf namawia Selima, żeby porozmawiał z nim w sprawie pracy. Sąsiadka Fevziye, Nermin, prosi Leylę, żeby zaprowadziła ją do Melek. Chciałaby uszyć suknię. Dla Leyli to okazja, żeby pogrążyć i oczernić Melek. Kobieta zabiera portfel Nermin, a potem oskarża Melek o kradzież.

Zagłosuj

Uważasz, że Melek uda się wytłumaczyć?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 643: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 643. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 13 stycznia 2020 roku. Epizod 643. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 642- STRESZCZENIE. Selim wpada w szał. Co jeszcze się wydarzy? [10.01]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO