Zamknij

Elif, odcinek 644- STRESZCZENIE. Melek zostaje oskarżona o kradzież. Co jeszcze się wydarzy? [14.01]

Roksana Orlicka
09.01.2020 14:03
Elif odcinek 644 streszczenie i szczegóły epizodu
fot. YouTube/Screen

Streszczenie 644. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli Melek zostaje oskarżona o kradzież. Natomiast Yusuf namawia Selima na aplikowanie do pracy. Co jeszcze się wydarzy w 644. odcinku serialu "Elif" i kiedy można go zobaczyć? Podajemy streszczenie 644. epizodu serialu "Elif" i szczegóły emisji.

"Elif", odcinek 644- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego serialu "Elif", który jest emitowany w Telewizji Polskiej? Jak się potoczą losy bohaterów? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji  i streszczamy 644. epizodu serialu "Elif". 

Elif, odcinek 644: Streszczenie epizodu

Streszczenie 644. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Melek zostaje oskarżona o kradzież. Leyla postanawia oczernić ją w całej dzielnicy. Jest bardzo zadowolona, gdy plotka dotrze do mieszkańców okolicy. Melek bardzo przeżywa tę sytuację. Natomiast Yusuf namawia Selima na aplikowanie do pracy. Feraye odsłuchuje rozmowę Sitare z Melek i Yusufem, dowiadując się o przeszłości kobiety. Przynosi do szwalni afisz z lokalu, w którym pracowała Sitare. Murat rozpoczyna pracę w firmie instalującej klimatyzację i jest z niej zadowolony.

Elif, odcinek 644: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 644. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 14 stycznia 2020 roku. Epizod 644. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Elif"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Elif, odcinek 643- STRESZCZENIE. Co się wydarzy? [13.01]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO