Zamknij

Elif, odcinek 647 - STRESZCZENIE. Veysel zostaje potrącony. Co jeszcze się wydarzy? [17.01]

Roksana Orlicka
15.01.2020 11:50
Elif odcinek 647 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 647. odcinka "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli Veysel zostaje potrącony przez motocyklistę. Natomiast Yusuf wyczuwa, że Orhan zakochał się w Sitare. Co jeszcze się wydarzy w serialu i o której godzinie oglądać ten odcinek? Podajemy streszczenie 647. odcinka serialu "Elif" i szczegóły emisji.

"Elif", odcinek 647 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif", który można oglądać w Telewizji Polskiej? Jak się potoczą losy bohaterów? Kiedy można obejrzeć nowy odcinek serialu "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 647. odcinek "Elif".

Elif, odcinek 647: Streszczenie epizodu

Streszczenie 647. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Veysel zostaje potrącony przez motocyklistę. Mężczyzna, który przedstawia mu się jako Ceyhun, to w rzeczywistości Kaan, czyli były chłopak Ayli. Yusuf podejrzewa, że Orhan czuje coś do Sitare. Natomiast Leyla zabiega o względy Yusufa. Rozpoczyna się ramadan, czyli miesiąc postu. Melek nadal jest rozczarowana i wciąż ma żal do Yusufa. Mężczyzna daje jej tomik wierszy. Melek znajduje w nim ususzoną białą różę, która jest symbolem miłości.

Zagłosuj

Czy Melek przestanie się gniewać?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 647: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 647. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 17 stycznia 2020 roku. Epizod 647. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 646. Co się wydarzy?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO