Zamknij

Elif, odcinek 648 - STRESZCZENIE. Yusuf wyznaje Melek miłość. Co jeszcze się wydarzy? [20.01]

Roksana Orlicka
16.01.2020 13:57
Elif odcinek 648 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 648. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli Yusuf wyzna miłość Melek. Co jeszcze się wydarzy i jak się potoczą losy bohaterów? O której godzinie oglądać 648. epizod? Podajemy streszczenie 648. odcinka serialu "Elif" oraz szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 648 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą losy bohaterów? Kiedy można obejrzeć nowy odcinek "Elif" w Telewizji Polskiej i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 647. odcinek "Elif".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Elif, odcinek 648: Streszczenie epizodu

Streszczenie 648. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Orhan radzi Yusufowi, żeby nie ukrywał przed Melek swoich uczuć. Mężczyzna decyduje się wyznać jej miłość. Natomiast Selim nie potrafi poradzić sobie z informacją o chorobie. Jest zamyślony, co wpływa negatywnie na jego relacje z rodziną. Dziewczynki są podekscytowane poszczeniem w ramadanie. Z radością uczestniczą w tradycyjnych posiłkach suhur i iftar. Yusufa odwiedza zaniepokojony pan Müsfik. Mówi mu że Selim nie poszedł na umówione spotkanie.

Elif, odcinek 648: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 648. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 20 stycznia 2020 roku. Epizod 648. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zagłosuj

Czy Melek i Yusuf będą razem?

Liczba głosów:

Zobacz także: Elif, odcinek 647 - STRESZCZENIE. Veysel zostaje potrącony. Co jeszcze się wydarzy? [17.01]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO