Zamknij

Elif, odcinek 649 - STRESZCZENIE. Melek nie odpowiada Yusufowi. Co jeszcze się wydarzy? [21.01]

Roksana Orlicka
17.01.2020 09:27
Elif odcinek 649 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 649. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej telenoweli Melek nie wie, jak zareagować na wyznanie Yusufa. Kobieta zostawia go bez odpowiedzi. Co jeszcze się wydarzy w najnowszym odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć? O której godzinie pojawi się 649. odcinek serialu? Podajemy streszczenie 649. epizodu "Elif" i szczegóły emisji.

"Elif", odcinek 649 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy można obejrzeć nowy odcinek "Elif" w Telewizji Polskiej i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 649. odcinek "Elif".

Elif, odcinek 649: Streszczenie epizodu

Streszczenie 649. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Yusuf wyznaje Melek miłość. Kobieta nie wie, jak zareagować i wychodzi z księgarni bez odpowiedzi. Yusuf jest załamany i boi się wrócić do domu. Natomiast Aliye i Zeynep nie potrafią zrozumieć, dlaczego Selim okłamał je w kwestii spotkania z Fikretem. Mężczyzna nie może znieść tych pytań i wybucha gniewem. Veysel zaprasza Kaana na kolację iftar. Ayla ma pojęcia, co robić.

Elif, odcinek 649: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 649. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 21 stycznia 2020 roku. Epizod 649. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zagłosuj

Czy Melek dobrze postąpiła?

Liczba głosów:

Zobacz także: Elif, odcinek 648 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się wydarzy? [21.01]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO