Zamknij

Elif, odcinek 650 - STRESZCZENIE. Selim traci przytomność. Co jeszcze się wydarzy? [22.01]

Roksana Orlicka
20.01.2020 09:40
Elif odcinek 650 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 650. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli Selim traci przytomność podczas spaceru z dziewczynkami w parku. Co jeszcze się wydarzy w najnowszym odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć? O której godzinie pojawi się 650. odcinek serialu? Podajemy streszczenie 650. epizodu "Elif" i szczegóły emisji.

"Elif", odcinek 650 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" w Telewizji Polskiej i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 650. odcinek "Elif".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Elif, odcinek 650: Streszczenie epizodu

Streszczenie 650. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Sitare bardzo przeszkadzają często wizyty Leyli w kawiarni Yusufa. Kobieta informuje ją, że Yusuf kocha Melek i powinna sobie odpuścić. Natomiast Kaan wie, że jest ojcem dziecka Ayli. Niestety, kobieta cały czas się wypiera. Selim traci przytomność w parku podczas spaceru z dziewczynkami. W szpitalu Elif podsłuchuje jego rozmowę z pielęgniarką. Dziewczyna już wie, że Selim jest on śmiertelnie chory. Natomiast Leyla angażuje swojego kuzyna Yahyę w swój plan. Kobiecie zależy na tym, żeby skupić Yusufa z Melek. 

Zagłosuj

Czy Melek powinna być z Yusufem?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 650: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 650. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 22 stycznia 2020 roku. Epizod 650. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 649 - STRESZCZENIE. Melek nie odpowiada Yusufowi. Co jeszcze się wydarzy? [21.01]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO