Zamknij

Elif, odcinek 651 - STRESZCZENIE.Selimowi trudno ukryć chorobę. Co jeszcze się wydarzy? [23.01]

Roksana Orlicka
21.01.2020 10:24
Elif odcinek 651 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif screen

Streszczenie 651. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli Selimowi coraz trudniej ukryć chorobę przed rodziną. Co jeszcze się wydarzy w najnowszym odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć? O której godzinie pojawi się 651. odcinek serialu? Podajemy streszczenie 651. epizodu "Elif" i szczegóły emisji.

"Elif", odcinek 651 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" w Telewizji Polskiej i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 651. odcinek "Elif".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Elif, odcinek 651: Streszczenie epizodu

Streszczenie 651. odcinka "Elif" można znaleźć poniżej:

Leyla namawia Melek na spotkanie z Yahyą pod pretekstem propozycji pracy. Natomiast Selimowi coraz trudniej ukryć swoją chorobę. Mężczyzna znika pewnego dnia. Jego rodzina jest przerażona. Yusuf dowiaduje się od Elif o chorobie Selima. Udaje mu się go odnaleźć. Kaan nachodzi Aylę pod nieobecność domowników. Kobieta prosi go, żeby zniknął z jej życia.

Zagłosuj

Czy Selim powinien powiedzieć rodzinie o swojej chorobie?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 651: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 651. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 23 stycznia 2020 roku. Epizod 651. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 645 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy?

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO