Zamknij

Elif, odcinek 652 - STRESZCZENIE. Selim obiecuje Elif, że będzie się leczył. Co jeszcze się wydarzy? [24.01]

Roksana Orlicka
22.01.2020 09:01
Elif odcinek 652 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif screen

Streszczenie 652. odcinka "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli Selim obiecuje Elif, że będzie się leczył. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się losy bohaterów? O której godzinie i kiedy pojawi się 652. odcinek serialu? Podajemy streszczenie 652. epizodu "Elif" i szczegóły emisji.

"Elif", odcinek 652 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" w Telewizji Polskiej i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 652. odcinek "Elif".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Elif, odcinek 652: Streszczenie epizodu

Streszczenie 652. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Selim zapewnia Elif, że będzie się leczył. Natomiast Zeynep postanawia umówić męża do lekarza, ale kobieta sama źle się czuje. Dowiaduje się, że jest w ciąży. Melek nie potrafi sobie poradzić z napięciem, jakie powstało po wyzwaniu Yusufa i myśli o wyprowadzce z domu. Leyla okłamuje Yusufa, mówiąc, że Yahya i Melek mają się ku sobie. Niby przypadkiem zdradza mu miejsce ich spotkania. Yusuf podgląda ich ukradkiem, nie mogąc uwierzyć w to, co widzi. Ayli coraz trudniej ukryć swój niepokój związany z pojawieniem się Kaana.

Zagłosuj

Czy Melek i Yusuf powinni być razem?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 652: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 652. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 24 stycznia 2020 roku. Epizod 652. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 651 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy?

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO