Zamknij

Elif, odcinek 658 - STRESZCZENIE. Melek jest zazdrosna. Co jeszcze się wydarzy? [3.02]

Roksana Orlicka
03.02.2020 09:31
Elif odcinek 658 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif screen

Streszczenie 658. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym odcinku popularnej telenoweli Melek nie rozumie swojej emocjonalnej reakcji na widok Yusufa i Leyli. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się losy bohaterów? O której godzinie i kiedy pojawi się 658. odcinek serialu? Podajemy streszczenie 658. epizodu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 658 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 658. odcinek "Elif".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Elif, odcinek 658: Streszczenie epizodu

Streszczenie 658. epizodu "Elif" można znaleźć poniżej:

Melek nie potrafi zrozumieć swojej emocjonalnej reakcji na widok Yusufa i Leyli. Natomiast Hakan z holdingu Efeler podejrzliwie patrzy na działania Selima. Boi się, że mężczyzna ujawni układ z dostawcą roślin. Leyla odkrywa, że Yahya wcale nie jest właścicielem szwalni. Aliye martwi się o Yusufa. Odwiedza go w księgarni i osobiście zaprasza na iftar.

Elif, odcinek 658: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 658. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 3 lutego 2020 roku. Epizod 658. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 657 - STRESZCZENIE

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Czy Melek zrozumie, że kocha Yusufa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO