Zamknij

Elif, odcinek 659 - STRESZCZENIE. Melek planuje uciec. Co jeszcze się wydarzy? [4.02]

Roksana Orlicka
04.02.2020 09:21
Elif odcinek 659 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif screen

Streszczenie 659. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej telenoweli Melek oznajmia domownikom, że postanowiła przyjąć ofertę pracy Yahyi. Co jeszcze się wydarzy i jak potoczą się losy bohaterów? O której godzinie i kiedy pojawi się 659. odcinek serialu? Podajemy streszczenie 659. epizodu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 659 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 659. odcinek "Elif".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Elif, odcinek 659: Streszczenie epizodu

Streszczenie 659. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Podczas iftaru Melek oznajmia domownikom, że przyjmuje ofertę pracy Yahyi i niebawem wyjedzie do Kocaeli. Wszyscy są zaskoczeni, ale najbardziej przeżywa tę wiadomość Yusuf. Wyznaje kobiecie, że podejrzewał ją o plany matrymonialne. Ta jest oburzona i rozczarowana takimi posądzeniami. Natomiast Selim i Aliye kategorycznie sprzeciwiają się wyjazdowi Melek. Orhanowi coraz trudniej ukrywać uczucia, jakimi darzy Sitare.

Zagłosuj

Czy Melek powinna wyjeżdżać?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 659: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 659. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 4 lutego 2020 roku. Epizod 659. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 658 - STRESZCZENIE

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO