Zamknij

Elif, odcinek 674 - STRESZCZENIE. Tülay i Veysel opiekują się ocalałą Inci. Co jeszcze się wydarzy? [26.02]

Roksana Orlicka
24.02.2020 08:41
Elif, odcinek 647 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 674. odcinka serialu "Elif' można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Mija sześć miesięcy od wypadku, w którym zginęli Melek i Yusuf. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 674. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 674 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 674. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 674: Streszczenie epizodu

Streszczenie 674. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Mija sześć miesięcy od wypadku, w którym zginęli Melek i Yusuf. Elif jest przetrzymywana przez bezwzględnego zięcia Macide, Tarika, któremu pomaga służąca Vildan. Tülay i Veysel opiekują się ocalałą Inci. Sądzą, że Elif nie żyje. Tymczasem ich podopieczna nie pamięta tragicznych wydarzeń i wciąż nalega na spotkanie z przyjaciółką. Bliscy czekają na powrót z Ameryki syna Macide, Kerema. Tylko Tarik nie jest z tego powodu zadowolony, bo obawia się utraty pozycji w rodzinnej firmie. Na cześć Karema służąca Yildiz szykuje ucztę. Do Stambułu przyjeżdża Reyhan. Dziewczyna ma zatrzymać się u krewnej, ale okazuje się, że ta zmarła. Ścigana przez braci, przypadkiem wsiada do samochodu Kerema.

Zagłosuj

Czy Elif uda się wyjść z tej sytuacji?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 674: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 674. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 26 lutego 2020 roku. Epizod 674. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 673 - STRESZCZENIE

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO