Zamknij

Elif, odcinek 675 - STRESZCZENIE. Reyhan nie chce wysiąść z auta Kerema. Co się wydarzy? [27.02]

Roksana Orlicka
25.02.2020 10:24
Elif odcinek 675 streszczenie i szczegóły emisji
fot. Youtube/Elif

Streszczenie 675. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Reyhan nie chce wysiąść z auta Kerema, więc postanawia on jechać do domu razem z nią. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 675. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 675 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 675. odcinek "Elif". 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Elif, odcinek 675: Streszczenie epizodu

Streszczenie 675. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Reyhan nie chce wysiąść z samochodu Kerema. Mężczyzna postanawia razem z nią jechać do domu. W drodze dochodzi między nimi do kłótni. Pasażerka opuszcza pojazd, wierząc w to, że już nigdy nie spotka Kerema. Chce spytać o drogę i trafia do Haktanirów. Natomiast Yildiz bierze ją za nową pomocnicę, która miała zacząć pracę w rezydencji. Tülay marzy o otwarciu sklepu z włóczkami. Kiedy wraca z Veyselem i Inci do domu, zauważa idealny lokal do wynajęcia. Vildan bardzo źle traktuje Elif. Dziewczynka zostaje zamknięta w spiżarce. Na widok Kerema Macide, jego siostra Hümeyra oraz Yildiz nie potrafią ukryć radości. Tylko Tarik udaje, że się cieszy.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Elif"?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 675: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 657. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 27 lutego 2020 roku. Epizod 675. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 673 - STRESZCZENIE

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO