Zamknij

Elif, odcinek 676 - STRESZCZENIE. Elif udaje się wymknąć ze spiżarki. Co jeszcze się wydarzy? [28.02]

Roksana Orlicka
26.02.2020 10:26
Elif odcinek 676 streszczenie i szczegóły emisji
fot. Youtube/Elif screen

Streszczenie 676. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Elif udaje się wymknąć ze spiżarki, a Reyhan jest pod wrażeniem pięknego domu. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 676. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 676 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 675. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 676: Streszczenie epizodu

Streszczenie 676. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Reyhan jest pod wrażeniem pięknego domu. Yildz, przekonana, że to nowa służąca, nie daje jej dojść do słowa. W końcu kobiecie udaje się wyjaśnić nieporozumienie. Opowiada, jak uciekła z domu, ponieważ ojciec chce wydać ją za mąż, a ona pragnie się uczyć. Wzruszona tą historią Yildiz proponuje jej pracę służącej. Jakiś czas potem Reyhan natyka się w rezydencji na Kerema. Zajęty rozmową telefoniczną mężczyzna nie zauważa jej. Stęsknieni członkowie rodziny Haktanir prowadzą miłą rozmowę. Tylko Tarik psuje atmosferę, nieustannie podkreślając niedojrzałość Kerema i swój ogromny wkład pracy w firmę. Macide jest zaniepokojona jego słowami. Natomiast Elif udaje się wymknąć ze spiżarki.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Elif"?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 676: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 676. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 28 lutego 2020 roku. Epizod 676. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Elif, odcinek 675 - STRESZCZENIE

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO