Zamknij

Elif, odcinek 705- STRESZCZENIE. Tarik nastawia Hümeyrę przeciw Elif. Co się wydarzy w serialu? [9.04]

Roksana Orlicka
08.04.2020 10:51
Elif odcinek 705 streszczenie i szczególy emisji
fot. YouTube/Elif screen

Streszczenie 705. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tarik wciąż nastawia Hümeyrę przeciw Elif. Natomiast Vildan dosypuje czegoś do ciasta na pączki, którym zajmowała się Reyhan. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 705. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

"Elif", odcinek 705- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 705. odcinek "Elif".

Elif, odcinek 705: Streszczenie epizodu

Streszczenie 705. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Tarik nadal próbuje nastawić Hümeyrę przeciwko Elif. W rozmowie z Macide twierdzi, że żona bardzo przeżywa jej zainteresowanie dziewczynką. Leman próbuje dowiedzieć się od Şafaka więcej o kobiecie, z którą ten się spotkał. Yildiz i Reyhan są zajęte szykowanie wieczornego spotkania. Vildan dosypuje czegoś do ciasta na pączki, którym zajmowała się Reyhan. Liczy, że po tym incydencie Macide ją odprawi. Smakołyki okazują się niejadalne, co doprowadza panią domu do szału. Każe dziewczynie się wytłumaczyć.

Zagłosuj

Czy Reyhan zostanie wyrzucona z rezydencji?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 705: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 705. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 9 kwietnia 2020 roku. Epizod 705. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO