Zamknij

Elif, odcinek 706- STRESZCZENIE. Tarik grozi Vildan. Co się wydarzy w serialu? [10.04]

Roksana Orlicka
09.04.2020 09:51
Elif odcinek 706 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif screen

Streszczenie 706. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Macide puszcza w niepamięć incydent z pączkami, a Tarik grozi Vildan. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 706. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 706- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 706. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 706: Streszczenie epizodu

Streszczenie 706. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide puszcza w niepamięć incydent z pączkami, co denerwuje Vildan, która niepokoi się możliwą reakcją Tarika. Niezadowolona jest także Hümeyra, ponieważ ma dość obecności Reyhan i Elif. Kerem wstawia się za dziewczyną. Natomiast Macide chce, by dziewczynka wzięła udział w rodzinnej kolacji, co szokuje Tarika i jego żonę. Mężczyzna oświadcza Vildan, że to jej ostatnia szansa, by pobyć się Reyhan. Leman poznaje tożsamość kobiety, z którą spotkał się Şafak - to Jülide. Kerem przychodzi na spotkanie zarządu spółki, co budzi złość Tarika. W dodatku Zafer, który pojawia się w holdingu, wywiera na nim presję, by podpisał umowę.

Zagłosuj

Czy Macide dowie się o spisku w rodzinie?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 706: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 706. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 10 kwietnia 2020 roku. Epizod 706. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO