Zamknij

Elif, odcinek 707- STRESZCZENIE. Tarik odwołuje urlop z żoną. Co jeszcze się wydarzy? [14.04]

Roksana Orlicka
10.04.2020 08:43
Elif odcinek 707 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif screen

Streszczenie 707. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Hümeyra żyje perspektywą wyjazdu, jednak Tarik odwołuje wspólny urlop. Co jeszcze się wydarzy? I jak potoczą się losy bohaterów? Podajemy streszczenie 707. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 707 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 707. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 707: Streszczenie epizodu

Streszczenie 707. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Tarik spotyka się w firmie z Zaferem, którego przedstawia Keremowi jako nowego dostawcę materiałów. Yunus zaczyna coś podejrzewać. Natomiast Hümeyra żyje perspektywą wyjazdu. Kiedy Tarik w ostatniej chwili odwołuje wspólny urlop, kobieta wpada w szał i doznaje załamania nerwowego. Leman odwiedza Jülide. Dowiaduje się, że Emirhan jest jej synem, a ona wdową. Postanawia, że nigdy nie dopuści do związku Şafaka z Jülide.

Zagłosuj

Czy Tarik wynagrodzi żonie odwołanie urlopu?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 707: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 707. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 14 kwietnia 2020 roku. Epizod 707. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 7:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO