Zamknij

Elif, odcinek 721 - STRESZCZENIE. Elif wyznaje prawdę o wypadku. Co jeszcze się stanie? [5.05]

Roksana Orlicka
04.05.2020 09:57
Elif odcinek 721 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 721. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Elif wyznaje Keremowi, że ktoś specjalnie potrącił Reyhan. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 720. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 721 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 721. odcinek "Elif".  

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?

Elif, odcinek 721: Streszczenie epizodu

Streszczenie 721. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Tarik każe Vildan jak najszybciej zabrać Elif ze szpitala. Gdy Reyhan mówi dziewczynce o powrocie, ta protestuje. Kerem próbuje się dowiedzieć, dlaczego tak ostro reaguje. Elif wyznaje mu, że ktoś specjalnie potrącił Reyhan. Kiedy do kliniki przychodzi Vildan, dziecko na jej widok chowa się za Kerema. Tülay proponuje Jülide pracę w sklepiku z wełną.

Zagłosuj

Czy domownicy odkryją prawdę o wypadku?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 721: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 720. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 4 maja 2020 roku. Epizod 720. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:35. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO