Zamknij

Elif, odcinek 722 - STRESZCZENIE. Kerem wyrzuca Vildan ze szpitala. Co jeszcze się stanie? [6.05]

Roksana Orlicka
05.05.2020 10:11
Elif odcinek 722 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 722. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Vildan podejrzewa, że Tarik jest ojcem Elif. Obcina dziewczynce kosmyk włosów i zleca badanie DNA. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 722. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 722 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 722. odcinek "Elif". 

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?

Elif, odcinek 722: Streszczenie epizodu

Streszczenie 722. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem wyrzuca Vildan ze szpitala. Elif nie chce mu jednak powiedzieć wprost, czy kobieta źle ją traktowała. Vildan nabiera przekonania, że Tarik jest ojcem Elif. Ukradkiem obcina dziewczynce kosmyk włosów i zleca badanie DNA. Natomiast Reyhan zostaje wypisana ze szpitala. Między Yunusem i Raną dochodzi do sprzeczki o okładkę katalogu. Kobieta nie chce, żeby znalazł się na niej projekt Birce. Leman jest opętana myślą, że Jülide chce uwieść jej syna.

Zagłosuj

Czy Vildan da spokój Elif?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 722: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 722. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 6 maja 2020 roku. Epizod 722. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:35. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO