Zamknij

Elif, odcinek 723 - STRESZCZENIE. Reyhan dowiaduje się, kto oddał jej krew. Co jeszcze się stanie? [7.05]

Roksana Orlicka
06.05.2020 09:59
Elif odcinek 723 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 723. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Reyhan przypadkiem dowiaduje się, że to Kerem oddał dla niej krew. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 723. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 723 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 723. odcinek "Elif".  

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?

Elif, odcinek 723: Streszczenie epizodu

Streszczenie 723. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Yunus otrzymuje próbki katalogów. Okazuje się, że Rana dopięła swego i nie umieściła na okładce projektu Birce. Yunus jest wściekły, znowu kłoci się ze współpracowniczką. Reyhan przypadkiem dowiaduje się, że to Kerem oddał dla niej krew. Dziewczyna ma pretensje, że i on, i Elif ukrywali przed nią ten fakt. Kerem jest głęboko dotknięty jej reakcją. Rana i Tarik wybierają się na wspólną kolację.

Zagłosuj

Czy Reyhan przeprosi Kerema?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 723: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 723. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 7 maja 2020 roku. Epizod 723. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:35. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO