Zamknij

Elif, odcinek 724 - STRESZCZENIE. Vildan otrzymuje wyniki testu DNA. Co jeszcze się stanie? [8.05]

Roksana Orlicka
07.05.2020 10:35
Elif odcinek 724 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 724. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Vildan otrzymuje wyniki testu DNA. Ze zdumieniem przyjmuje informację, że Tarik nie jest ojcem Elif. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 724. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 724 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 724. odcinek "Elif".

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP? 

Elif, odcinek 724: Streszczenie epizodu 

Streszczenie 724 odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Reyhan, próbując przeprosić Kerema, jeszcze bardziej się z nim kłóci. Elif, w obawie przed Tarikiem, postanawia unikać Reyhan. Ta jest zaskoczona zachowaniem dziewczynki. Razem z Parlą do rezydencji znów przychodzi Tolga i wręcza Reyhan kwiaty. Kobieta jest oburzona. Hümeyra każe jej przenieść bukiet do salonu i podziękować mężczyźnie. Kiedy widzi to Kerem, wpada we wściekłość. Sądzi, że Reyhan schlebiają umizgi Tolgi. Natomiast Şafak dowiaduje się, że Jülide pracuje w sklepie Tülay. Jest coraz bardziej nią zauroczony. Vildan otrzymuje wyniki testu DNA. Z głębokim zdumieniem przyjmuje informację, że Tarik jednak nie jest ojcem Elif. Rana zwołuje zebranie projektantów, o którym informuje Yunusa w ostatniej chwili. Podczas spotkania mężczyzna kompromituje współpracowniczkę, demaskując jej kłamstwa.

Zagłosuj

Czy Kerem i Reyhan będą parą?

Liczba głosów:

Elif, odcinek 724: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 724. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 8 maja 2020 roku. Epizod 724. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:35. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO