Zamknij

Elif, odcinek 729 - STRESZCZENIE. Ludzie Tarika wciąż szukają Elif. Co jeszcze się stanie? [15.05]

Roksana Orlicka
14.05.2020 10:31
Elif odcinek 729 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 729. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie ludzie Tarika wciąż szukają Elif. Vildan daje Semie pieniądze na utrzymanie dziewczynki i obiecuje zapłacić więcej. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 729. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 729 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 729. odcinek "Elif".

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?

Elif, odcinek 279: Streszczenie epizodu

Streszczenie 279. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Ludzie Tarika wciąż szukają Elif. Vildan daje Semie pieniądze na utrzymanie dziewczynki i obiecuje zapłacić więcej. W rezydencji mówi, że przeniosła Elif do rodziny. Kerem i Macide są zbulwersowani jej samowolą. Mężczyzna chce natychmiast jechać po dziecko, ale Macide decyduje, by to służąca je przyprowadziła. Jednocześnie Vildan kłamie Tarikowi, że wymyśliła całą tę historię, by go chronić. Pracodawca nie ma pojęcia, że to ona porwała Elif. Leman widzi Şafaka rozmawiającego z Jülide i traci nadzieję, że zainteresuje się on inną kobietą. Jest w szoku na wieść, że Jülide zaczęła pracę u Tülay. Syna coraz bardziej drażni zachowanie matki.

Elif, odcinek 279: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 729. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 15 maja 2020 roku. Epizod 729. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO