Zamknij

Elif, odcinek 730 - STRESZCZENIE. Hümeyra podejrzewa, że jest w ciąży. Co jeszcze się stanie? [18.05]

Roksana Orlicka
15.05.2020 09:44
Elif odcinek 730 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 730. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Cafer i Sema nieustannie się kłócą. Elif słyszy przez ścianę, jak mężczyzna bije żonę. Sema wyciąga ukradkiem Caferowi pieniądze i zrzuca winę na Elif. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 730. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 730 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 730. odcinek "Elif". 

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?

Elif, odcinek 730: Streszczenie epizodu

Streszczenie 730. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Cafer i Sema nieustannie się kłócą. Elif słyszy przez ścianę, jak mężczyzna bije żonę. Sema wyciąga ukradkiem Caferowi pieniądze i zrzuca winę na Elif. Hümeyra w dalszym ciągu źle się czuje. Ma coraz większą pewność, że przyczyną jej samopoczucia jest ciąża. Emirhan wykrada się wieczorem do Şafaka, żeby poprosić go o pomoc w lekcjach. Leman jest przekonana, że to Jülide go przysłała. Postanawia namówić Tülay, żeby zwolniła kobietę z pracy.

Elif, odcinek 730: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 730. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 18 maja 2020 roku. Epizod 730. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO