Zamknij

Elif, odcinek 731 - STRESZCZENIE. Sema coraz gorzej traktuje Elif. Co się wydarzy w serialu? [19.05]

Roksana Orlicka
18.05.2020 10:13
Elif odcinek 731 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 731. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Sema coraz gorzej traktuje Elif. Prosi Vildan o pieniądze na utrzymanie dziewczynki. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 731. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 731 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 731. odcinek "Elif".  

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?

Elif, odcinek 731: Streszczenie epizodu

Streszczenie 731. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Leman przypomina Tülay, że musi zwolnić Jülide. Tülay jednak nadal ignoruje to polecenie. Kerem dowiaduje się o zebraniu kierowniczym i jest zły na Tarika, że mu o nim nie powiedział. Dołącza do spotkania i przejmuje jego prowadzenie. Tarik jest wściekły i czuje się upokorzony. Sema coraz gorzej traktuje Elif. Prosi Vildan o pieniądze na utrzymanie dziewczynki. Tolga wraz z Parlą aranżuje swoje spotkanie z Reyhan w kawiarni. Chłopak jest napastliwy. Choć Reyhan stawia opór, Tolga nie pozwala jej odejść. Przypadkiem świadkiem sceny jest Kerem. Chcąc pomóc Reyhan, atakuje Tolgę.

Elif, odcinek 731: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 731. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 19 maja 2020 roku. Epizod 731. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO