Zamknij

Elif, odcinek 732 - STRESZCZENIE. Hümeyra jest w ciąży. Co jeszcze się stanie? [20.05]

Roksana Orlicka
19.05.2020 10:03
Elif odcinek 732 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 732. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Hümeyra idzie do lekarza na wizytę kontrolną. Wyniki badań potwierdzają, że jest w ciąży. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 732. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

"Elif", odcinek 732 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 732. odcinek "Elif". 

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?

Elif, odcinek 732: Streszczenie epizodu

Streszczenie 732. odcinka serialu "Elif" zapowiada się następująco:

Parla nie może uwierzyć, że Kerem uderzył kolegę z powodu Reyhan. Yunus jest przekonany, że Kerem zakochał się w Reyhan. Chłopak jednak temu zaprzecza. Wkrótce prosi Reyhan o rozmowę. Chcąc wyjaśnić zajście z Tolgą i sugeruje, że to Reyhan zaprosiła go do stolika. Dziewczyna czuje się dotknięta tymi słowami. Hümeyra idzie do lekarza na wizytę kontrolną. Wyniki badań potwierdzają, że jest w ciąży. Kobieta jest szczęśliwa. Chce uroczyście obwieścić tę nowinę domownikom. Natomiast Vildan kradnie pieniądze z sejfu Macide.

Elif, odcinek 732: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 732. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 20 maja 2020 roku. Epizod 732. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:15. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO