Zamknij

Elif, odcinek 734 - STRESZCZENIE. Macide wzywa Vildan. Co się jeszcze stanie? [22.05]

Roksana Orlicka
21.05.2020 10:47
Elif odcinek 734 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 734. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Rana i Tarik spotykają się na wspólnym śniadaniu. Kerem widzi ich wysiadających z samochodu na firmowym parkingu. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 734. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 734 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 734. odcinek "Elif". 

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP? 

Elif, odcinek 734: Streszczenie epizodu

Streszczenie 734. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Haktanirowie cieszą się na wieść o ciąży Hümeyry. Rana i Tarik spotykają się na wspólnym śniadaniu. Kerem widzi ich wysiadających z samochodu na firmowym parkingu. Rana, która najwyraźniej liczy na romans z Tarikiem, dowiaduje się, że jego żona spodziewa się dziecka. Sema ukrywa przed Caferem fakt, że Vildan dała jej pieniądze. Mężczyzna jest wściekły, że opieka nad Elif tyle ich kosztuje. Vildan wraca do rezydencji. Macide wzywa ją do siebie. Uczniowie Şafaka biorą Jülide za jego żonę. Chociaż oboje są zakłopotani sytuacją, wydaje się, że ta wizja podoba się Şafakowi. Podczas tego przypadkowego spotkania Jülide gubi bransoletkę, którą znajduje Şafak.

Elif, odcinek 734: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 734. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 22 maja 2020 roku. Epizod 734. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO