Zamknij

Elif, odcinek 735 - STRESZCZENIE. Tarik wygania Vildan. Co się jeszcze stanie? [25.05]

Roksana Orlicka
22.05.2020 10:12
Elif odcinek 735 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Elif

Streszczenie 735. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Vildan traci przytomność, gdy dowiaduje się o ciąży Hümeyry. Macide, zaniepokojona stanem służącej, postanawia odesłać ją na jakiś czas do domu. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 735. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 735 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 735. odcinek "Elif". 

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP? 

Elif, odcinek 735: Streszczenie epizodu

Streszczenie 735. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Vildan traci przytomność, gdy dowiaduje się o ciąży Hümeyry. Macide, zaniepokojona stanem służącej, postanawia odesłać ją na jakiś czas do domu. Vildan jest załamana tą decyzją. Ma nadzieję, że Tarik nie zgodzi się na jej wyjazd. Pogrąża się w rozpaczy, kiedy mężczyzna nie tylko odrzuca jej uczucia, ale każe jej się wynosić. Şafak coraz częściej myśli o Jülide.

Elif, odcinek 735: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 735. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 25 maja 2020 roku. Epizod 735. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:10. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO