Zamknij

Elif, odcinek 736 - STRESZCZENIE. Vildan chce walczyć o miłość. Co się jeszcze stanie? [26.05]

Roksana Orlicka
25.05.2020 10:44
Elif odcinek 736 streszczenie i szczegóły
fot. Youtube/Elif

Streszczenie 736. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Vildan postanawia walczyć o swoją miłość. Tarik ją odrzuca, więc kobieta postanawia wyjawić jego bliskim prawdę. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Podajemy streszczenie 736. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 736 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 736. odcinek "Elif".

Zobacz także: Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP? 

Elif, odcinek 736: Streszczenie epizodu

Streszczenie 736. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Haktanirów przepełnia radość z oczekiwania nowego członka rodziny. Tymczasem Vildan postanawia walczyć o swoją miłość. Tarik ją odrzuca, dlatego kobieta postanawia wyjawić jego bliskim całą prawdę. Natomiast Emirhan zauważa, że Jülide zgubiła wykonaną przez niego bransoletkę i postanawia zrobić jej drugą. Ku swemu przerażeniu Leman rozpoznaje, że jest to bransoletka, którą widziała u Şafaka.

Elif, odcinek 736: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 736. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 26 maja 2020 roku. Epizod 736. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.
Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 6:15. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO